Školení řidičů Vám pomůže k lepšímu uplatnění

Školení řidičů Vám pomůže k lepšímu uplatnění

Možná právě pátráte po rekvalifikačním školení řidičů, ale díky pracovní vytíženosti byste preferovali spíše kurz online. S tím Vám rádi pomůžeme. Společnost King školení nabízí online školení pro řidiče referenty či řidiče z povolání.

Školení řidičů probíhá jak v českém, tak i v anglickém jazyce. Tato rekvalifikace se uskutečňuje online formou, což je časově nenáročné a můžete tak Vaše školení absolvovat odkudkoliv. Což jistě ocení všichni, kdo nemají příliš mnoho volného času pro klasické navštěvování kurzu, z hlediska časové úspory.

Školení řidičů online

Školení řidičů online

Co je tedy možné od školení řidičů online očekávat? Výukový kurz byl sestaven týmem specialistů v oboru a je koncipován pro školení řidičů referentů i řidičů z povolání motorových vozidel do 3,5 t. Celé školení probíhá interaktivní formou. Díky animacím a obrázkům si účastníci dokáží zapamatovat daleko rozsáhlejší množství informací, které se jim dlouhodobě uchovávají v paměti. Naučíme Vás nejen praktický výklad, ale i potřebnou legislativu, dbáme na její aktuální znění.

Autoškola King

Autoškola King

Obvykle probíhá délka studia 45 minut. Pokud jde o obsah školení řidičů referentských vozidel, lze v případě zájmu klienta toto školení upravovat. Zaměřujeme se však především na tyto části: práva a povinnosti „řidiče referenta“ a zaměstnavatele, postup při řešení dopravní nehody, bodový systém a postihy při nedodržení zákona, bezpečná a defenzivní jízda v kostce, kvízy a modelové situace na silnicích, zvláštní předpisy pro pracovní cesty, nebo také nová pravidla silničního provozu.

 

 

 

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner