Škoda představuje nové Citigo – Rally

Škoda představuje nové Citigo – Rally

Skoda citigo rally

Škoda je připravena na každoročním setkání ve Wörthersee odhalit velmi zvláštního hosta. Něco malého. Něco uřvaného. Něco bláznivého.

Letošní festival, který se koná na břehu krásného alpského jezera daleko na jihu Rakouska, bude hostit velmi malé auto s velkou osobností. Je jím Škoda Citigo Rally a bude tvořit polovinu nabídky Škoda Refnitz.

Je samozřejmě postavena na bázi velmi malé Škody Citigo, která dostala nové masivní a zároveň funkční nárazníky s velkým nasávacím otvorem, centrálně umístěný výfuk a velmi velké křídlo na zádi dodávající pořádný přítlak a otáčí se na 18ti palcových kolech. Děs! Obutá do nízkoprofilových pneumatik, o kterých Škoda říká: „Zaručují stabilitu a nekompromisní trakci.“

Dále si můžete všimnout velkých zvonovitých oblouků, střešního nasávače a také nové kapoty. Ačkoliv zde není ani slovo o motoru, který by poháněl bojovný koncept. Předpokládáme něco hodně výkonného. Něco rychlého. Něco přeplňovaného.

Každopádně jsme poslali doslova prvotřídní tým lidí dolů do Rakouska s jasnými instrukcemi, držet se jí jako klíště, takže dále kontrolujte novinky na TopGear.com. Pokud se některá auta hojně objeví na fotografiích, včetně druhé Škody Citigo s audio systémem o výkonu 100 000 wattů, budeme jen rádi.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner