Sjednání povinného ručení v roce 2017?

Sjednání povinného ručení v roce 2017?

Kupujete nebo vlastníte automobil? Jako jeho majitelé pochopitelně musíte vědět, že se vás týká povinnost sjednání pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla. Lidově se této pojistce říká povinné ručení. Přemýšlíte nad ním a chcete vybrat skutečně to nejlepší? Podívejte se spolu s námi, jak a kde ho sjednat. A to ať už automobil kupujete, nebo již pojištění máte, ale není tak výhodné a tak zcela pochopitelně přemýšlíte nad tím, že byste pojistku změnili. A to hlavně za účelem zvýhodnění, nebo za účelem toho, že za stejné zaplacené peníze budete moci dostat více než nyní.

Využijte internet

Už není nutné jezdit na pobočku, nebo si domlouvat schůzku se zaměstnancem pojišťovny. Pokud je v dnešní době varianta označovaná jako ta nejlepší, potom se jedná o možnost sjednat si povinné ručení online. Tedy prostřednictvím internetu. K tomu potřebujete jenom připojení a dále už počítač nebo notebook, tablet, ale třeba i chytrý mobilní telefon. Výhody této možnosti sjednání jsou jasné. Patří sem:

  • Rychlost a jednoduchost
  • Možnost sjednat si pojistku kdykoliv
  • Volba pojistky dle vašich potřeb

Výhodou této moderní formy sjednání povinného ručení je také to, že si můžete vybrat pojistku přesně tak, jak to vyhovuje vám samotným. Rozhodně se není nutné obávat toho, že byste byli tlačeni do jakkoliv nevýhodných pojistek. Vše máte ve svých rukou a tak si stačí jednoduše navolit, jaká podoba pro vás bude tou nejlepší. Někdo dá přednost variantě základní, jiný zase využije různé doplňkové služby, ať už zdarma, nebo za příplatek. Vše si jednoduše navolíte z pohodlí domova, během několika vteřin.

Mít nejlevnější pojistku není těžké

Máte navoleno pojištění, které pro vás bude ideální? Pokud ano, už stačí jenom pár vteřin počkat a zjistíte i to, kolik bude stát. Nikoliv u jedné jediné pojišťovny, ale u všech, které dokážou danou pojistnou ochranu nabídnout. Můžete si tak porovnat její ceny a pochopitelně vybrat tu nejvýhodnější. I to online kalkulačka povinného ručení umí. Má navíc i tu výhodu, že zjištěná cena není jenom orientační, ale je skutečně přesná. Přesně za danou sumu si následně pojistnou ochranu sjednáte. A jelikož se ceny mohou lišit o tisíce i desetitisíce korun, je to skutečně velmi dobrá cesta, jak můžete snadno a rychle ušetřit. Zvláště když je to u něčeho, co musíte mít.

povinne_ruceni

Co je k online sjednání potřeba?

Máte vybránu pojistku, která vám vyhovuje jak s ohledem na parametry, tak i s ohledem na cenu? Potom se můžete pustit do jejího sjednání. Rozhodně nemějte obavy z toho, že byste museli opustit váš domov, nebo že by k tomu byla potřeba různá složitá dokumentace. Mezi to, co budete potřebovat, patří:

  • Vaše osobní doklady
  • Doklady k vozidlu
  • Jasnou představu o vaší pojistce

Následně už stačí jenom vyplnit požadované formuláře, na základě kterých bude vygenerována smlouva. Ani tu nemusíte nijak složitě tisknout nebo podepisovat. Stačí ji potvrdit online. Tím máte pojistku sjednánu a můžete se přesunout k poslednímu kroku. Tím je její zaplacení. I to je dnes možné realizovat velmi snadno, pomocí platební karty. Je to rychlé, bezpečné a navíc bude povinné ručení zaplaceno ihned.

Jak je to se zelenou kartou?

Poslední otázka, která vás jistě trápí, se týká zelené karty. Nemusíte se obávat, že byste museli čekat na to, až vám přijde poštou. V souvislosti s uzavřením smlouvy totiž bude vaše zelená karta ihned vygenerována. Tu si následně budete moci vytisknout a vozit v autě, než vám přijde klasický originál od pojišťovny. I daný vytištěný dokument vám poslouží k tomu, abyste při policejní kontrole jasně prokázaly, že pojistku sjednanou máte a že dodržujete zákony, které s provozem na tuzemských silnicích souvisí.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner