Silná a pěkná auta jsou pro chlapy, kteří hrají poker, protože umí zachovat pokerovou tvář

Silná a pěkná auta jsou pro chlapy, kteří hrají poker, protože umí zachovat pokerovou tvář

Velice populární karetní hrou je poker, k němuž se vážou i nemalé výdělky. S trochou talentu se vypracujete během chvíle na špičku, dostanete se za pokerový stůl s nejlepšími hráči na světě a vyděláte neskutečný balík. Život si začnete s přibývajícími penězi užívat jedním dechem. Budete cestovat po celém světě, neboť poker se dá hrát také přes internet z jakékoliv části planety, a koupíte si vozidla, kterými na silnicích strhnete pozornost jen a jen na sebe. V následujících řádcích se podíváme, jaká auta si nejčastěji pořizují pokeroví hráči, kteří umí zachovat takzvaný „poker face“.

S notnou dávkou nadání, inteligence a zapálení pro věc se poker stane lehce výnosnou aktivitou, přičemž mnohdy vám na bankovní účet přistanou částky, které si nevydělají ani pracovníci z vrcholového managementu. Pokud byste si chtěli tuto hru vyzkoušet, navštivte poker online.

Bugatti Chiron

Dvoudveřovým sportovním automobilem Bugatti Chiron jezdí na pokerové turnaje ne jeden hráč. Žihadlo vyrábějící se ve francouzském městě Molsheim se stalo nástupcem ještě donedávna opěvovaného sportovního vozidla Bugatti Veyron.

Buggati_chiron_2017

Bugatti Chiron má pod kapotou osmilitrový W16 motor se čtyřmi turbodmychadly, jehož výkon dosahuje neuvěřitelných 1 103 kW. Samozřejmostí je pohon všech kol, nezávislé odpružení a odlehčená konstrukce z karbonu. Pokud hráč mešká, šlápne na pedál a zrychlí z nuly na sto za 2,4 sekundy. Bugatti Chiron dokáže jet maximálně 480 km/h, nicméně výrobce rychlost omezil z bezpečnostních důvodů na 420 km/h.

Mercedes S 63 AMG

Další luxusní raketou, se kterou se pokeroví hráči prohání po silnicích, je Mercedes S 63 AMG s osmiválcem. Výkon motoru sice není tak extrémní jako u předchozího vozidla, nicméně stále je úctyhodný a dosahuje 420 kW. Interiér si pasažéry doslova hýčká. Mercedes S 63 AMG disponuje sportovními koženými sedačkami AMG, přičemž stejnou kůží je potažený i samotný volant.

Automobilka použila při výrobě vnějších dílů karoserie hliník, avšak podlaha pod náhradním kolem je z lehkého karbonu. Mercedes S 63 AMG je reprezentativní vozidlo, které slibuje maximální komfort i na daleké cesty.

Rolls-Royce

Závěrem nesmíme vynechat luxusního výrobce automobilů Rolls-Royce. Oblíbená je modelová řada Phantom, ve které se pokeroví hráči cítí majestátně a nadřazeně. S exkluzivním korábem, jehož délka dosahuje 6,1 m a hmotnost 2,7 tuny, se hráči ve volném čase prohání i na polních cestách a mokrých loukách, aby provětrali hlavu.

Jestliže chcete jezdit také v některém z výše uvedených automobilů, vyzkoušejte své štěstí v pokeru. Pokud vás poker zaujal, novinky ze světa pokeru najdete na Casinosearch.cz.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner