S dodávkou Iveco Daily Vás čeká bezpečná a efektivní jízda za Vaším podnikání

S dodávkou Iveco Daily Vás čeká bezpečná a efektivní jízda za Vaším podnikání

Hledáte užitkový vůz, který využijete jak pro podnikání tak pro vlastní soukromé účely? Dodávka Iveco Daily od italské automobilky nabízí spojení udržitelnosti, pohodlnosti, efektivnosti a ziskovosti. Jednou z jejich hlavních priorit je zakládání si na bezpečnosti, na které se při využívání vozu především k podnikatelským účelům rozhodně nesmí zapomínat.

Vozidlo, které udrží Vaší pozornost při řízení

Vůz určený pro podnikání se může z všestranného pomocníka stát opravdovým nepřítelem. Spoustu druhů podnikání vyžadují během jízdy intenzivní míru multitaskingu, která napomáhá tvorbě stresu a zvýšenému riziku nehod na silnicích. Nad vozem v takové situaci přestanete mít kontrolu a jízda se vám může stát osudná. Daily v tomto případě dosahuje význačného pokroku na cestě k autonomnímu řízení. Bezpečnost zajišťuje především díky kompletnímu souboru pokročilých asistenčních systémů pro řidiče. Jednou z technologií je systém Proactive Lane Keeping Assist, který Váš vůz udrží neustále ve Vašem jízdním pruhu.

Daily šetří vaše náklady a peněženku

Daily Furgon vyniká svými vlastnostmi, jelikož spojuje špičkové technologie a nepřekonatelné pohodlí. Prodloužené intervaly údržby v délce až 50 000 km vám zajistí dlouhodobou využitelnost vozidla mezi návštěvami servisu a sníží vám náklady na údržbu až o 10% v městském prostoru. Nové technologie Daily vám zase zajistí významné snížení spotřeby paliva a emisí. Napomáhá tomu například systém Start & Stop, který automaticky vypne a restartuje spalovací motor a sníží tak dobu, kterou motor tráví na volnoběh. Od vozu můžete očekávat nákladový prostor od 7,3 m3 až do 19,6 m3 a vyberete si z mnoha řešení karoserií a verzí vozu, které budou přesně odpovídat Vašim požadavkům na dopravu.

Absolvujte zkušební jízdu před jeho koupí

Vůz Iveco Daily  seženete u společnosti Strojservis Praha, která se specializuje na prodej a servis nákladních a užitkových vozidel IVECO. Již 20 let fungují s prodejním a servisním střediskem v pražských Horních Počernicích. V areálu, který odpovídá nejmodernějším evropským trendům si svůj užitkový vůz můžete na vlastní pěst vyzkoušet a přesvědčit se o jeho bezpečnosti a praktičnosti!

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner