S chytrou službou může být přezutí zimních pneumatik snadnou záležitostí

S chytrou službou může být přezutí zimních pneumatik snadnou záležitostí

Známe to asi každý. Na přezutí na zimní pneu začínáme myslet až s nástupem prvních mrazíků  a hrozbou sněhové pokrývky. Návštěvu pneuservisu se snažíme odkládat na poslední chvíli. Na konci října jsou pak pneuservisy beznadějně vytížené a šance na rychlé přezutí jsou stejné, jako na výhru jackpotu v loterii. Nijak nás pak asi nepotěší, že podobnou chybu dělá až 80% českých řidičů. Panika se samozřejmě stupňuje s blížícím se datem 1. listopadu. Dle naší legislativy totiž v tento den začíná povinnost použití zimních pneu.

Opravdu musím přezouvat na zimní pneu?

I když zimy v našich podmínkách rozhodně nemůžeme nazývat "kruté", zimní pneumatiky jsou nutností. Konstrukce a složení pneumatik na zimu nám totiž zaručují  proti letním pneu vyšší přilnavost k vozovce a samozřejmě kratší brzdnou dráhu. Je to dáno zejména tužší směsí použitou při výrobě a příměsemi siliky a rostlinného oleje.

Před návštěvou pneuservisu s loňskými pneu si nezapomeňte zkontrolovat jejich stav. Pneuservis by vás jistě na nevyhovující pneu upozornil, ale proč si případně neušetřit cestu? Kontrolujte zejména hloubku dezénu, která nesmí klesnout pod čtyři milimetry. Stáří pneumatik by také nemělo překročit čtyři roky. V žádném případě neuvažujte o použití zimních pneu jen na jedné nápravě. "Zimáky" musejí být opravdu na všech čtyřech kolech. Jakákoliv jiná možnost je hazardem se zdravím.

Pneumatiky.cz nabízí výhodné ceny pneu s doručením přímo do servisu

Pokud jste zjistili, že potřebujete nové pneu, zkuste nákup spojit s chytrou službou přezutí pneumatik. Internetový obchod pneumatiky.cz nabízí revoluční službu, díky které si v jednom kroku objednáte pneumatiky a v druhém rezervujete návštěvu pneuservisu. Zakoupené pláště pak posílají přímo tam. Odpadá vám tak přejímání pneumatik od kurýrní služby a doprava do servisu.

Výměna zimních pneu

Výměna zimních pneu

Pneumatiky.cz všechny pneuservisy prověřuje a doporučuje jen ty kvalitní

Česká obchodní inspekce při nedávné kontrole pneuservisů zjistila pochybení ve 38% případů. Pneumatiky.cz garantují pro všechny zákazník stejnou cenu. Získáváte tak záruku férového jednání. V neposlední řadě také odpadá možnost pochybení mechaniků při výběru pneumatik, které mimochodem není jinak neobvyklé.

Pojďme si shrnout všechny výhody

  • Nákup pneumatik od kvalitního a osvědčeného prodejce
  • Pneu jsou doručeny přímo do pneuservisu, nemusím tak čekat na spedici a ztrácet čas
  • Nešpiním si ruce přepravou pneu k přezutí - ocení zejména něžná pohlaví
  • Vybírám si pohodlně ze seznamu prověřených pneuservisů
  • Cena je předem daná, odpadá nepříjemné handrkování
  • Jistota rychlého přezutí, což je výhoda k nezaplacení
  • O celé objednávce máte celou dobu přehled
  • Služba je ověřena již více než 400 spokojenými zákazníky

Zdroj: Pneumatiky.cz 

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner