Rozhovor s Tannerem z Top Gear US

Rozhovor s Tannerem z Top Gear US

Tanner Foust
Moderátor Top Gear USA, Tanner Foust, se svým koníčkům aktivně věnuje. Zatímco naše postoje k zábavě jsou akční, jako hraní si se závodními vlaky v ospalé vesničce Devon, Tanner se ve svém volném čase věnuje závodům v Rallycrossu. A dělá jedině dobře…

Minulý týden překonal vykloubené rameno, aby se dostal na první místo druhého kola série Globálního Rallycrossu ve Washingtonu a tento týden se nám převalil přes krky do Lydden Hill, aby si zajezdil v evropské části série.

Bohužel, jeho poněkud mentální Ford Fiesta o 600 koních, začala fungovat až druhý den, musel se tedy spokojit s osmým místem. I tak je lepší, než jsme čekali a než bychom dokázali my.

Rowanu Horncastlovi, se podařilo Tannera odchytit na evropské části Globálního Rallycrosu a prohodit s ním pár slov ohledně natáčení Top Gear USA. Přečtěte si co nám prozradil.

Jak se vám zatím líbí natáčení Americké verze Top Gear?

Natáčení Top Gear v USA je hodně velká legrace. Můj nejoblíbenější díl byl, když jsme natáčeli na Aljašce a hledali nejlepší americký pick-up. Na některých místech jsem si myslel, že jsem blízko smrti. Všechny problémy možná vypadali neuvěřitelně, ale to, co bylo vidět, bylo skutečné. Taky se mi líbilo závodit s parašutistou ve Fordu F150 Raptor, a závod s lyžařem, kdy se jelo z hory dolů v Mitsubishi EVO.

Jsi spokojený jak lidé na Top Gear US reagují?

To je těžké, jelikož nejsme první, kdo s tím začal a Top Gear běží i v jiných zemích. Lidé si myslí, že se jen snažíme napodobit show ve Velké Británii. Ze začátku na nás byl vyvíjen velký tlak, protože klukům z Británie to jde vážně dobře. Jeremy, Richard a James to dělají už dlouho a mají opravdu přátelský a dynamický vztah. Ale v průběhu času se formát Top Gear rozvinul a velmi dobře funguje po celém světě. Ačkoli je formát stejný jako ve Spojeném království, z kterého vyplývá, každý Top Gear je jiný. My jsme ho přizpůsobili pro Ameriku, aby z pořadu vycházela i naše kultura a jak díly postupovali, měli jsme z toho mnohem lepší pocit.

A co si myslíte o triu moderátorů ve Velké Británii?

Jedním slovem? Jeremy: extrémní, James: ne extrémní, Hammond: blázen, ale všechno je to myšleno v dobrém slova smyslu. Hammond je navíc malého vzrůstu, takže myslím, že máme něco společného - ale on je menší než já. (Smích)

Jaká bude druhá série, která se bude vysílat ke konci tohoto roku?

Série dva? Ta bude šílená. Nemůžu říct příliš mnoho, ale mohu říci, že ředitelé a producenti se snaží ze sebe vydat to nejlepší, aby nás tři v autech zabili, zatímco se všichni chechtají za kamerou. Pokud jde o problémy - nemůžu říct nic. Ale například, jsme byli uvěznění v bažině.

Pokud si chcete připomenout Tannerovo vítěztví ve Woshingtonu, prohlédněte si zábery ze závodu.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner