Rolls-Royce Mini Goodwood

Rolls-Royce Mini Goodwood


Tak BMW dotlačilo Rolls-Royce ke hraní s jeho Mini sourozencem. Tohle je výsledek limitované edice Mini „Inspired by Goodwood“. Vyrobeno bude pouze 1 000 kusů.

Samotný název odkazuje na město Goodwood v jižní Anglii, kde sídlí automobilka Rolls-Royce. Výroba však bude probíhat v továrně Mini v Oxfordu.

Tyto bujné kousky, patří mezi vysoce luxusní kousky. Palubní deska a dveřní držáky jsou z ořechového dřeva, (což je exkluzivní dřevo) kašmírové obložení střechy, rohože s dlouhým vlasem z jehněčí vlny. Sluneční clony, zadní police, kůže, středová konzole, koberce a opláštění vnitřních pilířů a těla, jsou nabarvené Cornsilk barvou (velmi jemná a lehká žlutá barva, téměř jako barva zrna kukuřice).

Zbytek je dokončen v Diamond Black (Diamantová čerň - další exkluzivita Rollse) a kola budou v 17 palcové Multi-příchuti z lehkých slitin.

Ti z vás, co doufají, že nějaký odpadlík z Rollse tomu v plánech a náčrtech načmáral 6,75 litrový V12 z Phantoma, bude bohužel zklamán. Rolls Mini dostane 1,6 litrový benzínový motor s turbem a vyprodukuje 184 koní, jako Cooper S. Nechybí ani adaptivní xenonové světlomety, parkovací asistent, Harman Kardon hifi systém a palubní počítač.

A cena? Stále se čeká na vyjádření…ale máme předpověď…. Bude to drahý….

Samozřejmně nebudeme mít pokoj, dokud si nebudeme hřát nohy na rohožce z jehněčí vlny….

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner