Renault MÉGANE Grandtour

Renault MÉGANE Grandtour

Smyslný Renault MÉGANE Grandtour vyniká nadčasovým designem, přičemž dominující přední části sluší výrazné logo. Karoserie s expresivními liniemi je doplněná chromovými prvky, které zdůrazňují eleganci a ušlechtilost. Inovativní model francouzské automobilky nabízí vedle detailně propracovaného zevnějšku také prostorný interiér.

interier_reanult_megane_granttour

Prostorné a všestranné vozidlo převeze celou vaši rodinu včetně zavazadel. Celková délka modelu Renault MÉGANE Grandtour činí 4 312 mm, přičemž k dispozici je modulární zavazadlový prostor s minimálním objemem 344 dm3(991 dm3 při sklopených sedadlech).

Perfektních výsledků dosahuje také z pohledu výkonu a úspornosti. Renault MÉGANE Grandtour disponuje motorem Energy, který v sobě ukrývá technologii převzatou přímo ze závodních speciálů F1. V nabídce jsou čtyři varianty motorů, které získaly obdiv laické i odborné veřejnosti. Konkrétně se jedná o Tce 115 se spotřebou 5,3 l/100 km, Tce 130 se spotřebou 5,6l/100 km, dCi 110 se spotřebou 3,5 l/100 km a dCi 130 se spotřebou 4 l/100 km.

renault_megane_grandtour

Perfektní technologická vybavenost

Jízdu a manipulaci s automobilem maximálně usnadňují moderní technologie. Samozřejmostí je přední a zadní parkovací asistent, který upozorňuje na blížící se překážku. A při parkování se stane pomocníkem také zadní parkovací kamera, která přenáší obraz na displej na hlavním panelu. Při rozjezdu do kopce zase další asistent udrží brzdný tlak po dobu dvou sekund, aby vozidlo nepopojelo dozadu.

renault_megane_grandtour

Užitečnou technologií je karta hands-free, která vozidlo uzamkne, odemkne a nastartuje bez nutnosti manuálního vložení klíče. A milovníci hudby si budou užívat konzistentní vysoce kvalitní prostorový zvuk, který zajišťuje na míru navržená technologie 3D Sound by Arkamys. S 3D zvukem si budou pasažéři připadat jako na živém koncertě.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner