Recenze hracího automatu Top Gear ve vztahu k televiznímu pořadu stejného jména

Recenze hracího automatu Top Gear ve vztahu k televiznímu pořadu stejného jména

Kdo by neznal slavný automobilový pořad stanice BBC Top Gear? Jeho popularita inspirovala také tvůrce herních automatů Simbat.

Automat Topgear je možno hrát bez registrace i za reálné peníze. Hrací automat je vyveden ve stylu Top Gear. Hraje se ve dvou výherních liniích. Online automat inspirovaný Top Gearem je přehledný, snadno se ovládá.

Nemusíte nic stahovat, dávat do hry reální peníze, přesto se s automatem skvěle pobavíte. Stejně zábavný je i stejnojmenný pořad, který baví miliony lidí po celém světě.  Hrát můžete kdykoliv a kdekoliv, což je výhodou oproti hrám v kamenných hernách a casinech.

Svět aut ve světě hazardu

Herní symboly v automatu Top Gear jsou tolik oblíbené ovoce. Výherní automat vám přinese mnoho zábavy. Stačí si zvolit, kolik chcete vsadit. Originální design automatu vás přenese do světa automobilové show. Tak jako šlapete na pedál vozu, tak snadno můžete ovládat výherní automat Top Gear.  

Automaty jsou stále více oblíbené, hrát můžete jak v pc, tak na mobilu a máte je  tak kdykoliv po ruce. Můžete si krátit chvíli v čekárně, v autobuse, zkrátka ať jste kdekoliv. Sledujete TV pořad Top Gear? Zahrát si přitom můžete i online automat.  Dopřejte si chvilku vzrušení i zábavy s online automatem.  Zahrát si jej můžete v několika casinech. V České republice funguje zatím jediné casino s licencí od iFortuny na základě nového zákona, který má platnost od ledna 2017. I zde najdete zajímavé hrací automaty a celou řadu her jako jsou ruleta, blackjack či poker.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner