Půjčovna užitkových vozů je ideální varianta

Půjčovna užitkových vozů je ideální varianta

Čeká vás stěhování, nebo jen převoz nově nakoupeného nábytku z obchodu do vašeho domu a váháte, je-li půjčení dodávky od vašeho strýčka tou pravou volbou?  Nemusíme jistě připomínat, že jej zde velmi chytrá alternativa a to zapůjčení dodávky z půjčovny. Půjčovna nemusí být alternativou jen v případě krátkodobé potřeby užitkového vozu. Výhodnost zapůjčení mohou ocenit například řemeslníci, kteří již dodávku vlastní a je malého objemu nebo potřebuji díky rozsáhlejší zakázce rozšířit vozový park.

Jaké jsou výhody pronájmu užitkového vozu?

Při přemýšlení mezi výhodnosti pronájmu či zakoupení dodávky nezapomeňte brát na zřetel všechny faktory.  Spolu s kupní cenou vozu nového započítejte také náklady na údržbu a pneumatiky. Povinné ručení a havarijní pojištění také nejsou zanedbatelné položky. Náklady na servis vás nějakou dobu u nového vozu nepřekvapí, u bazarové dodávky však mohou opět provoz užitkového vozu značně prodražit.

Jak probíhá zapůjčení vozu a jaké jsou podmínky?

Společnost AP Auto Praha provozuje již několik let známou půjčovnu užitkových vozů. Maxipůjčovna disponuje bohatým vozovým parkem a nabízí zapůjčení vozu již od 800 Kč/den a kilometry počítat nemusíte. Jak je z výše uvedeného zřejmé, v ceně zapůjčení je také povinné ručení ,havarijní pojištění a dálniční známka. Pokud si dodávku pronajmete na více než 3 dny tak vám po Praze vůz také zdarma přistaví. Běžnou praxí je složení vratné zálohy ve výši 20-40 tisíc korun.

Vozidla jsou připravena ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu. Všechny vozy jsou staré maximálně 3 roky a jistě doceníte také fakt, že si vystačíte s řidičským průkazem skupiny B.  Pokud jste se rozhodli, že půjčovna dodávek je tím pravým řešením Vašich problémů, registraci můžete provést také online.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner