Půjčovna dodávek pomůže nejen při stěhování, ale také začínajícím firmám

Půjčovna dodávek pomůže nejen při stěhování, ale také začínajícím firmám

Člověk se ve svém životě dostane do různých situací, a jednou z nich je i stěhování. Skoro každý se už alespoň jednou za svůj život stěhoval, a proto ví, co všechno tato „práce“ obnáší. Když pomineme veškeré shromažďování krabic, skládání, balení a obalování, tak opravdu nedílnou součástí je auto, ve kterém všechny vaše věci převezete. Skvělou variantou je samozřejmě dodávka, do které se vejde lehce mnoho věcí najednou. Ne každý má ovšem to štěstí, že by ji vlastnil nebo mu ji některý z kamarádů zapůjčil. Pak je jedinou možností půjčovna dodávek, a pokud jste z Prahy a okolí, tou nejlepší variantou je půjčovna dodávek Praha, o které bude právě dnes řeč.

Zakoupit nebo půjčit?

Autopůjčovna Autonemam nabízí mnoho malých i velkých dodávek, které lze využít nejen při stěhování. Vhodnou situací k půjčení užitkového vozu je také začínající podnikání, kdy potřebujete reprezentovat svou firmu, ale nechcete ještě investovat do vlastního vozu. Pokud přemýšlíte, zda je výhodné si užitkový vůz pronajmout nebo si dodávku zakoupit, nezapomeňte brát zřetel na všechny faktory. Spolu s kupní cenou nového vozu musíte také počítat s investicí a náklady na údržbu vozu i pneumatik. Povinné ručení i havarijní pojištění jsou samozřejmostí, a nejedná se o zanedbatelné položky. U nového vozu vás náklady na servis nějakou dobu nepřekvapí, avšak pokud si pořídíte bazarovou dodávku, může se vám provoz vozu značně prodražit.

V Autonemam budete vybírat z široké nabídky vozů  

Autonemam působí v oboru už více než 10 let a díky svým bohatým zkušenostem vám nejen poradí s výběrem vozu, ale půjčovna dodávek Praha disponuje opravdu rozsáhlým vozovým parkem užitkových vozů všech typů i značek. A proč si vybrat právě tuto autopůjčovna? Protože v ceně nabízí mnoho služeb.

  • Veškeré nabízení užitkové vozy můžete řídit s řidičským průkazem pro osobní vozidla
  • Vozový park zahrnuje pouze mladé vozy do pěti let
  • Vybírat můžete také z dodávek s tažným zařízením ve skvělém stavu
  • Zdarma si můžete zapůjčit upevňovací kurty, stěhovací popruhy i GPS navigaci
  • Denní sazba se vám účtuje po 24 hodinách
  • Nejste omezováni ani počtem řidičů a věkem
  • Při zapůjčení můžete svůj vůz zaparkovat v jejich uzavřeném areálu firmy

Vozy jsou pro vás přichystány ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu, a podle našich zkušeností splňuje autopůjčovna Autonemam všechny kritéria k bezproblémovému zapůjčení.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner