Pronajmout si dnes můžete také nákladní vůz

Pronajmout si dnes můžete také nákladní vůz

Pronájem dodávky je dnes celkem běžnou a hojně využívanou službou. Víte však, že pronajmout si můžete také užitkové vozy nad 3.5 tuny? Tyto formy krátkodobého nebo dlouhodobého pronájmu mohou být v některých případech velmi zajímavým řešením.

Firma TIR CENTRUM s.r.o. je specializovaná půjčovna užitkových vozů nabízející pronájem nákladních aut. Zaujala nás zejména její široká nabídka více než 50 kusů vozů a výhodné ceny pronájmu.

Vyřízení formalit je otázkou 15 minut

K podpisu smlouvy si nezapomeňte vzít sebou řidičský průkaz pro vybraný typ vozu a občanský průkaz nebo cestovní pas. Podnikatelé budou potřebovat také živnostenský list. Samozřejmostí je také vratná kauce. Složit ji můžete v hotovosti nebo zaslat bankovním převodem.

Co všechno si můžu půjčit?

U společnosti TIR CENTRUM s.r.o. si vyberete z nabídky nákladních vozů do 7,5 tuny a nad 7,5 tuny. Pro odvoz materiálu využijete sklápěče. S cenou pronájmu již od 50.000 Kč bez DPH za měsíc můžete pořídit například MAN TGA 35.400 8X4 BB. Majitelé spedicí zase nejspíše sáhnou po možnostech pronájmu tahačů a návěsů. S cenou již od 30.000 Kč bez DPH za měsíc získáte například VOLVO FH 12.460 42T MC. Mezi nabízenými stroji naleznete také například traktor ZETOR 6340.

Auto z půjčovny je výhodné

Auta  můžete začít ihned po převzetí využívat. Pojištěné jsou nejen pro provoz v tuzemsku ale i v zahraničí se spoluúčastí 10%. Za jejich perfektní stav ručí majitel. Díky pravidelnému servisu a nabídce pouze zánovních vozů jsou  ve velmi dobré stavu. Všechny mají zaplacenu rovněž silniční daň. Nemusíte se také obávat žádných dodatečných nákladů za ujeté kilometry, platíte pouze fixně domluvenou cenu za pronájem.

U vybraných nákladních vozů můžete využít speciální akci a splátkou za pronájem splácet přímo cenu vozu. Po zaplacení předepsaného počtu splátek se tak vozidlo automaticky stává vaším vlastnictvím.

Firma TIR CENTRUM s.r.o. vás zve kdykoliv ke své návštěvě.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner