Pro svůj vůz volte jen kvalitní servis

Pro svůj vůz volte jen kvalitní servis

Pokud vlastníte automobil, pak jistě víte, že pro jeho bezproblémový a spolehlivý provoz je velmi důležitý dokonalý servis. Pouze s ním vám bude vůz dlouho sloužit. Jak ale správný autoservis vybrat? Jezdit raději do autorizovaných servisů, nebo vyzkoušet některý z těch neautorizovaných? V dnešním článku vám poradíme, co je nejlepší!

Autorizované nebo neautorizované autoservisy?

Určitě jste slyšeli mnoho historek o tom, jak lidé přijeli do autoservisu, ve kterém po nich za opravu chtěli tisíce, kdežto jiný servis jim účtoval jen pár stovek. Testy autoservisů poukazují na mnoho rozdílů, které mezi nimi jsou. Avšak vyplývá z nich také to, že je lepší se vždy obrátit na ty autorizované. Protože právě ony musí splňovat požadavky jednotlivých dovozců vozidel na kvalitně odvedenou práci i prostředí, a vždy víte, že do svého vozu dostanete originální náhradní díly. Navíc to nemusí nutně znamenat vyšší cenu opravy, protože ta může být vysoká i u neautorizovaného servisu a ještě k tomu nekvalitní. Možná, že narazíte na levný servis, ovšem ve finále se vám vše může prodražit, protože budete muset vůz nechat opravit znovu.

Kodecar  - kvalitní autorizovaný servis

Kodecar spol. s. r. o. je kvalitním autorizovaným servisem. Společnost byla založena před 14 lety, a patřila k prvním prodejcům značky Mitsubishi v našem tehdejším Československu. V dnešní době patří Kodecar k největšímu autorizovanému prodejci i opravci této značky u nás. Od vzniku společnosti pak postupně během let vznikla C-Kodecar spol. s. r. o, což je dceřiná společnost se zaměřením na značky Citroën a Mazda. Jejich portfolio nabízených značek je od roku 2012 rozšířeno i o další dvě, a to Brabus a Mercedes – Benz.

citroen

Rádi opraví vůz jakékoliv značky i stáří

Kodecar je tedy autorizovaným servisem třech značek (Mazda, Mitsubishi, Citroen), a tato společnost se tak stala jedním z velkých multiznačkových opravců a hlavně prodejců v České republice. Společnost Kodecar spol. s. r. o. ovšem nabízí ve všech servisech svým zákazníkům komplexní, kvalitní a maximální péči o jejich vozový park bez jakéhokoliv ohledu na značku či stáří vozidla. Má totiž zkušenosti s opravami všech vozů, takže si můžete být jisti, že svůj automobil dáváte do rukou opravdovým profesionálům.

kodecar_autoservis

Kodecar vám při servise vašeho vozu nabízí nejmodernější technologie, a při koupi nového automobilu nabízí maximální komfort při jeho výběru. Tato společnost je schopná plnit přání všech zákazníků, a to ať už se jedná o koupi nového vozu, nebo servisních služeb. Poradí vám, který vůz pro vás bude nejlepší, a pomáhá také například handicapovaným lidem.

Opravdoví profesionálové

Jestliže stále ještě váháte, zda tento opravdu kvalitní autoservis se sídlem v Ostravě, Hradci Králová a Opavě, máte kontaktovat, pak vás nerozhodné jistě přesvědčí jejich skvělé reference, které najdete na internetových stránkách. Zapomeňte na nespolehlivé autoservisy a zvolte si společnost Kodecar, uvidíte, že nebudete ničeho litovat.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner