Při výběru střešních nosičů a boxů vsaďte na kvalitu a bezpečnost

Při výběru střešních nosičů a boxů vsaďte na kvalitu a bezpečnost

Kam to všechno dáme? Tak tuhle otázku si určitě často kladete, když plníte kufr vašeho auta při cestě, ať už na zimní nebo letní dovolenou. A právě Thule má dokonalou odpověď na tuto otázku. No přece na střechu. Protože právě ona zůstává velmi často nevyužita a přitom nabízí skvělé místo, na kterém se dá přepravovat mnoho věcí. Thule má elegantní a jednoduchý systém nosičů, jež vám umožní bezpečně převážet všechno, co potřebujete. A právě o nich bude dnes řeč.

Švédská společnost Thule představuje dlouholetou tradici

Střešní nosiče jsou naprosto nejdůležitějším příslušenstvím pro vaše auto, a to hlavně proto, protože bez nich zkrátka střešní boxy fungovat nemohou, stejně jako střešní nosiče lyží či kol. Právě střešní nosiče Thule vám nabízí optimální patky a nosné tyče na upevnění, přesně pro váš typ vozu a vaše potřeby. Najdete zde střešní nosič pro každý účel  a každý náklad. Střešní boxy Thule jsou pak výborným řešením pro cestovatele, protože v nich můžete převážet v podstatě cokoliv, co má vyhovující rozměry a co se do nich vejde. Předměty v boxu lze pevně zajistit, takže se nijak nepoškodí ani při jízdě horším terénem. Boxy Thule mají hned několik výhod. Je to skvělá pořizovací cena, snadná montáž, opravdová kvalita použitých materiálů a uzamykatelný systém boxu bezpečnostním zámkem.

S nosičem na kola není žádná dálka překážkou

Jezdíte rádi na kole, ale máte malé auto a do kufru je ne a ne dostat? Pak není nic jednoduššího než si pořídit nosič na kola Thule. Střešní nosiče kol jsou synonymem pro profesionalitu a bezpečnost. Ovšem ne každý může nebo chce vozit svá kola na střeše vozu, pak i potom má Thule řešení, a tím jsou nosiče kol na tažné zařízení, který představuje nejpohodlnější způsob přepravy 2 až 4 kol. Výhodou tohoto nosiče je, že nemusíte těžká kola zvedat do výšky a i po jejich upevnění v nosiči máte stále přístup do zavazadlového prostoru.

Thule nosič lyží

Zima se pomalu blíží

Pro všechny milovníky zimních sportů nabízí tato skvělá značka nosiče na lyže a snowboardy, které jistě oceníte. K výhodám těchto nosičů patří dostatek místa v interiéru vozu a sním spojená komfortní a také bezpečná jízda. Zkrátka veškerou zimní výbavu jen hodíte na střechu a můžete vyrazit. Bezpečně, snadno a bez jakéhokoliv zaplnění vnitřní části auta.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner