Přezujte letní pneumatiky za zimní včas a ušetřete!

Přezujte letní pneumatiky za zimní včas a ušetřete!

Povinnost mít přezuto na zimní obutí platí v České republice za zhoršených klimatických podmínek od listopadu do konce března. To znamená, že máte ještě měsíc čas. Jenomže ne vždycky se vyplatí čekat na poslední chvíli. I když samotná výměna pneumatik zabere maximálně několik desítek minut, mnoho řidičů na ně musí čekat i několik dní. A to z toho důvodu, že tuto nutnost moc dopředu neřeší. Abyste se tomuto problému vyhnuli, je dobré nenechat nákup zimních pneumatik a jejich následné přezutí až na začátek listopadu.

zimni_pneu

Na nic nečekejte

V posledních dnech se ještě ukázalo sluníčko, avšak říjen nemá být nikterak teplý. Pokud jsou teploty kolem 7 0C je již dobré jezdit na zimních pneumatikách. Jejich dezén musí pak být minimálně 4 mm. U vozů nad 3,5 t 6 mm. Pokud nestihnete včas přezout, koledujete si o pokutu. Navíc se může také stát, že nezvládnete řízení, nedobrzdíte, dostanete smyk nebo sjedete z vozovky a škodu vám pak z důvodů nepřezutí pojišťovna neuhradí. Zbytečně čekat se opravdu nevyplácí. A nejde jen o finance, ale hlavně o to nejdůležitější - vaše zdraví.

zimni_pneu2

Slevy na přezutí pneumatik získáte u BestDrive

Ušetřit svůj čas, peníze i nervy můžete, pokud nebudete otálet a přezujete včas. Se zhoršujícím se počasím se pneuservisy rychle plní a dochází rovněž k zvyšování cen pneumatik i samotného přezutí. Díky BestDrive však získáte slevy na přezutí pneumatik. Jejich letošní sezóna se totiž nese v duchu „čím dříve přezuješ, tím větší slevu dostaneš“. Pokud si naplánujete přezutí svého auta do 15. října dostanete 40% slevu a jako dárek poukaz na brzdové komponenty ATE se slevou 35%. Od 16. října do konce tohoto měsíce pak budete mít slevu 30%.

Využijte tuto skvělou nabídku na slevu přezutí pneu a objednejte se u BestDrive osobně, telefonicky, přes SMS nebo online. Uvidíte, že to jde i bez stresu a zbytečných výdajů navíc.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner