Předváděcí vozy Škoda a Volkswagen (Tip: Škoda Yeti)

Předváděcí vozy Škoda a Volkswagen (Tip: Škoda Yeti)

Přemýšlíte nad koupi nového auta a hlavním kritériem výběru je poměr cena/výkon? Zkuste se poohlédnout po předváděcích vozech. Jaké jsou výhody a nevýhody koupě předváděcího vozu si povíme v dnešním článku. Tyto vozy jsou jednoduše řečeno mezistupněm mezi novým vozem a vozem ojetým. Jsou krátce používány nebo vystavovány v autosalónech pro prezentační účely. Prodejci většinou předvádějí ty nejatraktivnější modely s vysokým stupněm výbavy. Důvodem je samozřejmě zaujmout zákazníka.  Aby byl držen krok s aktuální nabídkou, je nutné modely pravidelně obměňovat. Do prodeje ojetými auty se tak dostává to nejlepší. V dnešním ščlánku se zaměříme na jeden z nejoblíběnějších vozů v tuzemsku a to konkrétně na Škodu Yeti.

VOLKSWAGEN SCIROCCO

VOLKSWAGEN SCIROCCO

Skladové a předváděcí vozy Volkswagen na prodej

U těchto automobilů čekejte většinou stáří do jednoho roku a nájezd do 20.000 kilometrů. Díky těmto nesrovnatelně lepším parametrům proti ojetinám se tak stávající velice výhodnou koupí.  Vyhnete se také zde problémům s tolik známým stáčením kilometrům . Stav vozů je většinou také nesrovnatelně lepší proti ostatním modelům v nabídce autobazarů. Mnohdy jsou dokonce inzerovány jako vozy nové. Nezřídka se zde setkáte se slevou dosahující až 30% proti novému automobilu.

Nevýhodou může být, že nemusí být k dispozici  s doplňky  a barvou jakou si představujete. Vybírat si také můžete jen z aktuálně dostupných automobilů. Těchto několik málo nedostatků ale vysoce kompenzuje velké cenové zvýhodnění.

Škoda Yeti

Škoda Yeti

Prodej předváděcích vozů v Praze

Pokud se by jste se rádi uchýlili ke koupi koncernových vozů a máte v hledáčku značky  jako ŠKODA nebo Volkswagen zkuste Auto Podbabská v Praze. V nabídce kromě vozu nových naleznete také ojeté a skladové za skvělé ceny. Výhodou je okamžitý odběr po vyřízení všech formalit. Čekací doba proti nové autu se tak neporovnatelně zkrátí. Oproti vozům z bazaru je zde neporovnatelně vyšší záruka kvalitního a spolehlivého jednání.

Předváděcí vozy Škoda Rapid a Yeti 4x4

V nabídce skladových a předváděcích vozů Škoda v Auto Podbabská naleznete také velmi oblíbené vozy našeho tuzemského výrobce a to Škodu Yeti a Škodu Rapid. Samozřejmostí jsou obě verze a to TDI(nafta) a TSI(benzín. Neváhejte a sjednejte si nezávaznou prohlídku.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner