Před začátkem vysílání chce Chris Evans snížit plat

Před začátkem vysílání chce Chris Evans snížit plat

První vysílání nového Top Gearu nás čeká 29. května a jaký bude bez Jezzy, Richarda a Jamese, se můžeme jen domnívat. U příznivců aut je to ovšem velmi ožehavé téma, a to po celém světě. Minimálně první díl bude mít určitě velkou sledovanost.

chris

Evans chce po BBC snížit plat

Začátek vysílání navíc ještě okořenil Chris Evans, který BBC vyzval, aby mu za svou práci dali menší plat než doposud. Je pravda, že tohle se tak často nevidí, avšak Chris je dost zámožný a peníze od BBC tak úplně nepotřebuje. Evans ovšem nevolá o snížení platu jen pro sebe, ale také pro všechny ostatní moderátory Top Gearu. Objevují se totiž návrhy, aby BBC jako veřejnoprávní média začaly zveřejňovat platy svých zaměstnanců i hostů. Plánuje se tak zásadní změna struktury financování. A na nákladné pořady, jako je Top Gear by prostě peníze nemusely zbýt.

tym

Chris Evans navrhuje snížení platu i pro své kolegy

Chris Evans BBC vzkázal přesně toto:

"Máme práci, za kterou by jiní zabíjeli, děláme věci, za které by lidé rádi zaplatili, pokud by si to mohli dovolit. Něco z toho se ani za peníze koupit nedá. Většina z nás to navíc dělá jen na částečný úvazek. Prostě nás plaťte méně."

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner