Potřebujete peníze na nové auto? Zbavte se starého vozu za hotové

Potřebujete peníze na nové auto? Zbavte se starého vozu za hotové

O prodeji auta lze uvažovat z několika důvodů. Hlavním důvodem může být touha pořídit si nový vůz, který slibuje lepší výkon, nižší spotřebu nebo větší a pohodlný prostor. Dalším důležitým důvodem pro prodej vozu je získání dostatečného množství finančních prostředků, které mohou být použity i na jiné potřeby než je nákup nového auta. V současnosti existuje mnoho možností, které je možné využít při prodeji starého vozidla. Nejčastější volbou je prodej starého vozu prostřednictvím inzertních portálů. Nicméně tato možnost přináší jednu zásadní nevýhodu a to je strávený čas, který je nutné věnovat nejen potenciálním kupcům ale i administrativním úkonům, které jsou nutné vykonat pro legitimní převod vlastnictví věci. 

Nicméně mnoho lidí nedisponuje potřebným množstvím času, který mohou věnovat pouze samotnému prodeji starého vozu.  Avšak i přesto se nabízí jedno řešení a to je oslovení specializované firmy jako je např. Auto výkup s.r.o., který nabízí dokonce i výkup vozu za hotové.

Jak samotný výkup funguje

Celý proces je velmi snadný a rychlý. V prvním kroku je nutné, aby majitel vozu vyplnil kontaktní formulář, kde vyplní nejen údaje o sobě samotným ale i prodávaném vozu. Pro správný odhad ceny je nezbytně nutné uvést informaci o značce vozu, výrobním roku, typu motoru a počtu najetých km. Do kontaktního formuláře je možné vložit přílohy, které pomohou upřesnit celkový stav vozidla.

Po odeslání kontaktního formuláře je majitel během následujících dnů kontaktován ze strany firmy Auto výkup s.r.o. s cenovou nabídkou. Pokud je nabídka schválena následuje do 24 hodin prohlídka servisním technikem, který se ještě na vůz podívá. Pokud je všechno v pořádku, tak následuje samotný prodeje vozidla.

Prodej auta za hotové netrvá dlouho. Celý proces prodeje zabere 20-30 minut. Výdaje spojené s odvozem a převodem vlastnictví nese společnost Auto výkup s.r.o.

Pro bližší zájem navštivte webovou stránku auto-vykup-praha.cz, kde se dozvíte více podrobností o samotném výkupu.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner