Potřeboval jsem si půjčit auto. S EasyRent jsem neprohloupil

Potřeboval jsem si půjčit auto. S EasyRent jsem neprohloupil

S rodinou jsme se rozhodli, že na celý víkend vyrazíme do vyhlášeného německého aquaparku. Ovšem nebyl jsem si jistý, zda by tak dlouhou cestu zvládnul náš plechový miláček. Přece jen, už má nějaké roky a technický stav není zrovna na jedničku. Samozřejmě jsem nechtěl zklamat děti, a proto jsem našel řešení a automobil jsem půjčil.

Zřejmě si dokážete představit, kolik jsme měli sbalených zavazadel pro čtyři lidi. Jakmile jsem to viděl, pomyslel jsem si, že s nějakým malým autíčkem neuspěji.

Jak jsem vybíral autopůjčovnu a auto

V Praze existuje opravdu spousta autopůjčoven. Po přečtení recenzí a zkušenosti ostatních jsem se rozhodl vložit důvěru do půjčovny EasyRent. Zaujal mě především rozsáhlý vozový park, a tak jsem měl z čeho vybírat. Požadavek zněl jasně. Prostorné rodinné vozidlo s velkým kufrem.

Po zhlédnutí kompletní nabídky jsem jednoznačně věděl, v jakém modelu se chci projet do Německa. Svou mohutností, výkonem i velkým interiérem mě zaujal automobil Audi Q7. Pomyslnou třešničkou na dortu byl interiér čalouněný kůží a alcantrou. Vozidlo jsem si půjčil od pátku do pondělí, což mě vyšlo na necelých 10 000 korun, ale za takové žihadlo je to dost slušná cena. Samozřejmě autopůjčovna EasyRent měla i levnější alternativy, ovšem já jsem si chtěl splnit tak trochu i chlapecký sen.

Audi Q7 z půjčovny

Audi Q7 z půjčovny

Proč zrovna EasyRent?

Stejně jako mně pomohly recenze ostatních, tak i já bych se chtěl o zkušenosti s EasyRent podělit. Velice mě překvapil individuální a přátelský přístup. Byl jsem nerozhodný a pracovníkovi vůbec nevadilo, že jsem konečné auto vybíral skoro hodinu. Oceňuji i jeho trpělivost, neboť jsem mu kladl stále nějaké otázky, nicméně jsem chtěl být dokonale informován o tom, za co si platím. Pokud bych si zase chtěl někdy půjčit automobil, určitě bych se opět obrátil na EasyRent. Pro jistotu mám v peněžence její vizitku.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner