Poslední díl Top Gear

Poslední díl Top Gear


Ano je to tak! Šestý a poslední díl šestnácté série Top Gear byl natočen a je připraven k odvysílání.

A co v něm uvidíme?

Richard se konečně dostane k jízdě se svými hrdiny ze supersportovního dětství. Porsche 959 a Ferrari F40. Poté se tito dva veteránové, předají ochočenému jezdci Top Gear. Jeremy si zazávodí proti slunci s novým Jaguarem XJ, zatímco James provede průzkum na měsíci v novém vozítku od NASA. A jakoby toho nebylo dost, zažijete jeden z nejvíce výbušných rozhovorů, které jste v Top Gear měli šanci poznat. A o tento poprask se postará právě Lord John Prescott, který se zároveň projede v cenově dostupném autě a bude čelit spalujícímu žáru z říše Clarksonian.

To je bohužel vše, čeho se v této sérii dočkáme. Měli jsme šanci se seznámit s úžasnou, sexy a velice nabitou osobností a bisexuálkou, Amber. Ale měli jsme také šanci vidět lék na ekonomickou krizi v podobě sníhbajnu, dále jsme odhalili nechutnou stránku ojetých vozů, měli jsme šanci vidět potupnou porážku Australanů, objevili jsme plno pokladů a potěšení přicházejících z Albánie a byly jsme svědky korunovace nového krále známé „Lap Board“, neboli tabule časů nejrychlejších celebrit.

Mnoho z vás se ptá, proč jen šest dílů, ale je to jednoduché. Top Gear je financován především z koncesionářských poplatků a kapsy BBC nejsou tak hluboké, jak si můžete myslet. Zejména když se vedení rozhodne utahovat opasek.

I samotní představitelé se vyjádřili k tomuto problému: „Rozhodli jsme se, že spíše půjdeme po kvalitě, nežli po kvantitě, aby vzhled a rozsah pořadu zůstal neohrožen.“

Nezbývá nám tedy nic jiného, než počkat na podzim, kdy se začne připravovat další pokračování v podobě 17 série. Na naší stránce tgear.cz, se samozřejmě setkáte s dalším pokračováním přídělů informací a článků, protože tím, že končí vysílání, nekončí práce našich tří hrdinů. Stále pro nás budou připravovat články, které k nám směřují z britských kancelářských kójí v oddělení Top Gear.

Budeme vás informovat i o americké verzi Top Gear, která začíná již v květnu tohoto roku.

zdroj: Poslední díl Top Gear

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner