Poškrábání laku patří mezi 10 nejčastějších aktů vandalismu na autech

Poškrábání laku patří mezi 10 nejčastějších aktů vandalismu na autech

Poškození auta  vandaly je pro nás petrolheady hrdelním zločinem. Nezáleží na tom, jestli si chtěl výtržník vyřídit účty,  nebo se jedná jen o chování pomateného jedince a náš vůz se stal náhodnou obětí.

Formy poškození vozidla mohou být různé. Velmi zranitelná jsou například zpětná zrcátka nebo antény. Zrcátka moderních vozů jsou plná elektroniky a jejich poškození se tak stává pro majitele velmi drahou srandou. Častým terčem bývají také světla nebo pneumatiky. Pokud vandal pneu "jen" vypustí, máme vyhráno. Často se však objevují případy, kdy jsou pneumatiky proříznuté.

Poškrábání laku auta jasně vede

Absolutní jedničkou v pomyslném žebříčku poškození vozu se 45,5% vede poškrábání laku klíčem. Vysvětlení je jednoduché.  Vandalové nepotřebuji nijak složitě přemýšlet, celý " akt" je rychlý a majiteli vozu vzniká mnohdy velmi vysoká škoda.

Profesionální oprava laku auta v Praze

Pokud jste se stali obětí vandalismu a váš plechový "miláček" hyzdí nevzhledné šrámy, máme pro vás řešení. Pražská firma Paint Fix Pro nabízí revoluční řešení opravy laku. Tato metoda pracuje jen s poškozenými částmi a díky tomu zcela odpadá nutnost demontáže a opětovné montáže poškozených dílů.

Jak vypadá poškozené místo před opravou laku a jak po

Jak vypadá poškozené místo před opravou laku a jak po

Oprava laku auta se hodí samozřejmě i na větší poškození karoserie, jako jsou například drobné oděrky při parkování - možná i Vám se už stalo, že po návratu ke svému vozidlu na parkovišti jste zjistili, že se někdo "otřel" svým nárazníkem o dveře nebo jinou část Vašeho auta. Dokonce lze opravit i silně poškrábaný lak po menší autonehodě nebo drobná promáčknutí plechu (krupobití apod.).

Oprava poškrábaného laku pomocí metody PaintFixPro je natolik dokonalá, že opravdu nepoznáte, že na daném místě nějaké poškození bylo. Metoda je také dlouhotrvající a nepodléhá povětrnostním vlivům.

Pokud prodáváte Vaše auto, které má škrábance na laku, můžete si je nechat za pár stokorun opravit a cenu vozidla tak o několik tisíc navýšit.

Jaké jsou výhody opravy laku metodou Paint Fix Pro?

  • Oprava laku touto metodou je levnější.
  • Doba opravy je mezi 2-4 hodinami. Můžete tak ráno vůz přistavit a odpoledne po práci si jej opět odvézt.
  • Díky opravě laku v místě poškození je tato metoda mnohem šetrnější.
  • Čas opravy je možné si flexibilně dohodnout dle potřeby.

Metoda Paint Fix Pro je také velmi často využívána k opravě poškození od kamínků nebo škrábanců při parkování. Pokud se vám výše uvedená metoda líbí, není nic jednoduššího než se objednat na webových stránkách www.paintfixpro.cz.

Firma Paint Fix nenabízí jen opravu laku. Oprava alu kol je také žádanou službou. I zde platí výše uvedené výhody.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner