Porsche Panamera – Edo Com.

Porsche Panamera – Edo Com.


Jste posedlí po velkém a nepotřebném kruhu přátel, kteří jsou závislí na vašem důvtipu, moudrosti a velkorysé povaze? Hledáte způsob jak se vymanit z tohoto života?

Edo Competition (firma zabývající se tuningem superaut) přišlo s nápadem jak toho docílit. Díky Porsche Panamera, vás již nebude zajímat nikdo jiný.

Říkají mu Moby Dick, pravděpodobně na počest Porsche 935 Le Mans z roku 1978 („Whale tail“). Edo, změnilo přeplňovaný vidlicový osmiválec a posílilo ho ze standardních 550 koní až na závratných 750 koní, což autu umožní zrychlit z klidu na 100 km/h za méně než 4 sekundy a dosáhnout rychlosti až 340 km/h.

Edo, se ale nezaměřila jen na výkon pohonné jednotky, nýbrž i na dílčí modifikace karoserie a jejího interiéru. Na první pohled si určitě všimnete plnohodnotné sady spoilerů, která se skládá z nových nárazníků, rozšířených podběhů, nižších prahových obkladů a nově koncipované kapoty. Vnější vzhled má být zřejmě jen matným odleskem toho, co se skrývá pod povrchovými díly karoserie. Začněme podvozkem, který byl pro zlepšení jízdních vlastností nemálo snížen a opatřen 22 palcovými ráfky, jež mohou být lakovány v barvě karoserie, nebo v kontrastu s ním, tedy podle toho jak se vám bude „Moby Dick“ líbit víc.

Pro přstavbu interiéru, firma Edo použila specifické kombinace kůže, pravého dřeva, kovu a uhlíkových kompozit.

Pokud vám, ale tato sestava přijde malinko přehnaná či naopak slabá? Nezoufejte, pánové z Edo Competition tvrdí, že uspokojí každičkou choutku, která vzejde od jejich zákazníků.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner