Porovnání povinného ručení online

Porovnání povinného ručení online

Skoda Yeti
Ke každému zakoupenému vozidlu je nutné sjednat i povinné ručení, které je – žel – dané ze zákona a nelze o něm nikterak smlouvat. Pokud byste toto pojištění náhodou nesjednali, vystavujete se velké finanční sankci, a to už si jistě každý rozmyslí.Co však možné je, tak ušetřit – a třeba i několik tisíc korun. Vlastně na to stačí jen pár minut Vašeho času, takže prosím čtěte dále.

Stačí do kalkulačky povinného ručení zadat jen pár všeobecných údajů o Vaší osobě a vozidle, které musíte k povinnému ručení stůj co stůj přihlásit – zákon ale naštěstí neuvádí, u jaké pojišťovny by to snad mělo být. Díky naší kalkulačce získáte možnost srovnání desítky nejhlavnějších tuzemských pojišťoven, mezi nimiž nechybí například Wüstenrot, Triglav, Slavia, ČSOB pojišťovna či Česká pojišťovna. Použitím kalkulačky nejste k ničemu zavazováni, jen si ověříte, která z pojišťoven má pro Vás tu nejvýhodnější nabídku a můžete se podle toho snadno zařídit.

Povinné ručení je samo o sobě záležitostí, kterou nemá každé auto sjednáno stoprocentně stejně. Jde o to, že každý vůz má jiný rok výroby, objem, prodělané množství nehod (nebo naopak bezeškodný průběh po několik dlouhých let, což znamená cenný bonus navíc). Proč ale neudělat cenu povinného ručení opravdu zajímavou, skutečně levnou a přijatelnou pro všechny? A přesně o to se snaží naše kalkulačka.

K povinnému ručení si lze snadno dojednat navíc i takzvané havarijní pojištění. Stačí zadat do několika kolonek osobní údaje o sobě a automobilu, se kterým jezdíte – včetně počtu pojistných událostí nebo technických parametrů Vašeho vozidla a nechat na sebe kontakt. My už se Vám následně ozveme s nejvýhodnější nabídkou, jakou můžete v dnešních dnech vůbec někde dostat. 

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner