Po krásných dvou letech konec tgear.cz

Po krásných dvou letech konec tgear.cz

Konec tgear.cz

Ano, bohužel je to tak jak je psáno v titulku. TGear.cz po dvou dlouhých a krásných letech ukončuje svou existenci.

Od té doby, co jsou stránky funkční, se postupem času dostávali do podvědomí velké většiny fanoušků seriálu Top Gear. Přinášeli jsme Vám přeložené články přímo od redakce Top Gear a přímo od Top Gear boys Jeremyho, Richarda a Jamese. Snažili jsme se Vám přinášet novinky ze světa a natáčení nových dílů, připravovali jsme pro Vás titulky jak na Britskou, tak i na Americkou verzi Top Gear. Spojili jsme se s jedním z nejznámějších fór v ČR a stali se aliancí TGTT (Top Gear Translation Team).

Mnozí z Vás se k nám vraceli pro další nášup článků a novinek. Velmi Vám za to děkujeme. Bohužel ale musíme oznámit ukončení chodu.

Prohlášení administrátora a tvůrce stránek:

Stránky jsem založil z vlastní vůle a kvůli tomu, že mě seriál Top Gear kompletně pohltil. Začínal jsem na nule se statickou stránkou. Jakmile jsem viděl, že stránky začínají mít úspěch, vytvořil jsem portál, kde jsem s pár lidma stvořil speciální překladatelský tým pro titulky UK i US Top Gear a speciální tým pro překlad článků a novinek.

Všichni jsme překládali z vlastní vůle a všichni jsme tomu věnovali svůj volný čas a bohužel jak to bývá, i ten jednou dojde. Člověku se mění život a postupem času nabírá jiné obrátky. Mnozí z těch, kteří začínali společně se stránkami, mají dnes již jiné aktivity a týmy se pomaličku rozpadli a překladatelé prořídli na počet 3.

Bohužel už ani já nemám čas se starat o administraci a koordinaci celého chodu stránek. Ač se to nezdá, tak administrace takových stránek je polykač spousty času a ten bohužel již nemám. Je mi jasné, že tím zklamu spoustu fanoušků, nicméně nezoufejte. Titulky budou dále překládané a přístupné na spřáteleném fóru a na stránkách uloz.to, titulky.com a další.

Stránky tgear.cz budou funkční do konce roku 2012. Od začátku roku 2013 budou stránky zrušeny a doména nefunkční.

Velmi bych chtěl poděkovat lidem, kteří z velké části drželi tgear.cz nad vodou, ale i těm, kteří přišli a přeložili byť jen jeden článek.

Velké poděkování patří:

  • Martině
  • Tommovy
  • Molly
  • Jerrymu
  • Mariovy

a spoustě dalším, kteří se podíleli na tvorbě článků i titulků, bez Vás všech by to opravdu nešlo. Moc Vám všem děkuji. Byly to pěkné dva roky.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner