PF 2012

Jak jistě mnozí z Vás víte, od 13 série TG, na adrese topgear.sovicka.net vznikla první stránka, kde se dali sehnat české titulky k pořadu Top Gear v anglickém znění. Od 16 série na scénu přichází TGear.cz se svými titulky a překladem článků z oficiální redakce Top Gear.

Od té doby se fanoušci Top Gear rozešli do tří skupin. První skupina, která se soustředí jen na TGear, druhá skupina, která se soustředí jen na sovičku a konečně třetí skupina, které je to jedno a jde jí jen o požitek ze samotného seriálu. Ať už patříte do jakékoli skupiny, od nového roku na tom nezáleží.

Přinášíme Vám novinku o spojení těchto dvou táborů. TGear a sovička od nového roku budou spolupracovat na společných titulcích a společně tak budeme přinášet ještě o to kvalitnější titulky.

Dále se stále jedná o velkém spojení ve formě propojení stránek TGear.cz a fóra sovičky. V případě, že toto spojení proběhne úspěšně, bude konečně jednotné místo, kde se všichni fanoušci Top Gear budou moci sejít, sdílet své nadšení, číst oficiální články a hledat novinky.

Doufáme, že Vám tato novinka přijde jako dobré rozhodnutí do nastávajícího roku 2012, ať tak či onak, TGear Vám přeje vše nejlepší do nového roku a mnoho zábavy při dalším sledování námi tak oblíbeného seriálu Top Gear.

tgear.cz

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner