Palubní kamery zajistí bezpečnost vám i majetku

Palubní kamery zajistí bezpečnost vám i majetku

Ještě stále se ptáte, proč do svého soukromého nebo dokonce firemního vozu zabudovat kamerový systém? Pak vězte, že palubní kamery dokážou mnohem víc než jen zaznamenávat dění na silnici a sloužit jako průkazný materiál při dopravních nehodách. Co jste o kamerovém systému nevěděli, ale měli byste vědět, se dozvíte na následujících řádcích.

Vozový park bez kamer je jako balkon bez zábradlí

Každá společnost disponuje vozovým parkem. Některá ho využívá méně a jiná na něm založila své podnikání. Ve všech případech relativně volně auta využívají zaměstnanci k výkonu své práce, jako jediný dohled nad vozy bývá kniha jízd. Otázka ale zní, stačí to? A nakolik věříte svým zaměstnancům? Nejde zrovna o to, že by se vaši pracovníci museli provinit vůči vám a vašemu majetku nějak závažně, jde spíš o drobné maličkosti, které ale bohužel mohou směřovat k vysokým nákladům za pohonné hmoty, předčasné opotřebení dílu či častou nehodovost. Navíc je dobře známo, že jenom přece k cizím věcem se lidé vždy chovají tak nějak hůř. Je to právě styl jízdy i profesionálních řidičů, který může být nešetrný a neekonomický. Jak ale přimět řidiče, aby jezdili podle vašich představ? Trakm8 má pro vás jednoduché řešení. Kamery do auta s integrovanou telematikou.

RoadHawk DC-2 GPS Palubní Kamery

Palubní kamera RoadHawk DC-2 GPS

Jak kamery s telematikou pracují?

Palubní a multi-kamerové systémy dokáží zajistit úspěšné vyřešení pojistných nehod a zároveň v rámci kompletního sledovacího systému umí podávat informace o stylu jízdy, pohybu vozu v terénu a včasném upozornění na potřebnou údržbu automobilu. Díky nashromáždění těchto údajů může daleko lépe správce spravovat vozový park. Řidičům s nehospodárným stylem jízdy je doporučen vhodný výcvik a během řízení jsou na své nedostatky upozorňováni zvukovými signály. Palubní kamerové systémy s telematikou a GPS dokáží vyřešit několik problémů naráz, proto neváhejte a nechte si je instalovat, více informací o montáži najdete zde.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner