Originalitě se meze nekladou

Originalitě se meze nekladou

Odliš se, nebo zemři! Tak touto hláškou se řídí na eshopu Hoodie.cz a já osobně je opravdu žeru! Pokud jste si někdy posteskli, že váš šatník postrádá originalitu, tady najdete pravý ráj na zemi pro extroverty. Rozhodně zde nehledejte odlišnosti typu pruhy doleva nebo pruhy doprava, ale opravdu pořádnou dávku motivů na trička a mikiny z oblíbených televizních seriálů a filmů.

Máte rádi Pulp Fiction?

Haha, komu by tento film nebyl známý tak ať už raději ani nečte dál. Známá dvojice Julese Winnfielda a Vincenta Vegy to parádně roztáčí coby nájemní vrazi v šik černých kvádrech a právě je si vzal hoodie také na mušku. Najdete je zde v několika  variacích a opět dostanete chuď se znovu po padesáté na film podívat. Mne nejvíce oslovila černá mikina s jednoduchým nápisem ZED'S DEAD.

Ujíždíte na Starcraftu? Co takhle tričko Protoss!

Krvavá řežba napříč galaxiemi. Terrani jdou po krku Zergům a ty zase válcují Protossové a celé to epicky završí jaderný hřib atomovky padající do atmosféry.  Myslím si, že už se chytl každý. Starcraft je nesmrtelný a vy jej můžete mít na tričku. Stavíte se do pozoru, když slyšíte hlášku "My life for Aiur? Šaháte po nábojích, když vidíte vás digitální budík? Chováte doma v akvárku sarančata v domění, že z nich vyroste Hydralisk? Dejte to o sobě všem znát!

Postapoooo

Bylo nebylo, v jedné radiací zničené zemi přežila partička lidí, která se po letech rozhodla otevřít dveře protiatomového krytu a kouknout opět po dlouhé době na povrch. Krom spousty mutantů, zombiií a zmutovaných krys však k vidění nic nebylo, tak vzala všechno co mělo hlaveň a mohlo střílet a pokračovala v činnosti, která jde lidem nejlíp , a to v zabíjení se navzájem.  Jednoduchý motiv pro skvělou hru, která se stala kultem. Určitě jste poznali Fallout. Vzpomínáte na skvělou Nuka Colu, která se povalovala v každém zapadlém koutě? Tak přesně ji můžete mít na tričku!

Pořád nic? Ještě jste si nevybrali?  Nezoufejte! Čeká zde na vás další mrak opravdu cool triček s potiskem. Když se k tomu přičte rychlá doprava a super ceny. Je to na vás. 😉

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner