Obamův starý 300C V8 je na prodej

Obamův starý 300C V8 je na prodej


Dejte na chvíli stranou své politické preference a prostudujte si tento malý poklad na eBay-i: starý Chrysler prezidenta Baracka Obamy je údajně v dražbě.

Nyní se vozí v super limuzíně s odznakem Cadillac, která vlastní 21 cm tlusté neprůstřelné pláty, které odolají i brokovnici. Jestli si vzpomínáte, tak to je přesně ta limuzína, která se minulý rok zasekla na zpomalovači v Dublinu. Obama se nechal slyšet, že měl tento Chrysler rád, a že si ho i sám párkrát odřídil.

Prodejce na eBay-i tvrdí, že má na papírech od vozidla Obamovo jméno, takže si to vezměte, jak chcete. Před pár lety se však podobná věc již odehrála. Na eBay se totiž objevil podobný inzerát a vyvolal okolo toho velký šum.

I tak musíte dát prezidentovi respektující přikývnutí, a to za řízení 5,7l Hemi V8 v době, kdy byl ještě senátor (když začal kandidovat do Bílého domu, vyměnil ho za Ford Escape Hybrid) a najezdil v něm přibližně 32 200 km. Auto má 340 koní a 530Nm točivého momentu, což je pěkné. Škoda, že nedostáváme V8 v novém 300C…

Jakkoliv je tohle všechno pěkné a úžasné, změní se to, až začnete dražit. Prodejce, pojmenovaný jako cubfanatic23, nastavil nejnižší možnou částku na 18 800 000 korun. Ano, Obamův starý 300C, pokud to ovšem není podvrh. Je to stylová věc, ale opravdu má cenu 18 miliónů?


Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner