Nový Top Gear podle kritiků nepřekvapil ničím novým

Nový Top Gear podle kritiků nepřekvapil ničím novým

Je jasné, že každý fanoušek Top Gearu řešil otázku, jaký bude pořad bez jejich oblíbené trojice -  Jeremyho Clarksona, Richarda Hammonda a Jamese Maye. A odpověď se všem dostala včera večer, kdy BBC odvysílala první díl nového pořadu se starým názvem a novými moderátory, Chrisem Evansem a Mattem LeBlancem. Ve většině případů se britská média shodli, že Top Gear není vůbec v ničem nový a originální než ten starý, pouze ho uvádějí horší moderátoři.

Uřvaný Evans a nezaujatý LeBlanc

Nejčastěji se na mušku dostával Chris Evans, kterého novináři kritizovali hlavně za to, že celý motoristický pořad křičel. LeBlanc podle nich zase působil moc nezaujatě, přestože byl v Top Gearu tím hlavním. Velkým problémem byla podle nich také nesourodost obou moderátorů, kteří vedle sebe působí velmi strnule a násilně.

chris_evans

Chris Evans při vysílání nového Top Gearu

Deník The Independent tvrdí: "Sledujete zvláštní a ne vždy úplně zajímavá auta, která si skoro nikdo nemůže dovolit, navíc natočená v místech, o kterých může většina diváků pouze snít, že je někdy navštíví." Recenze také kritizují to, že v pořadu zůstaly stejné soutěže i testy aut.

Matt_leblanc

Matt LeBlanc působil v Top Gearu moc nezaujatě

Top Gear sklidil kritiku také od fanoušků

Stejně jako novinářům, tak i fanouškům nejvíce asi vadil uřvaný Evans a nebáli se to dostatečně říct, a zaplavit tím sociální sítě. Na Twitteru se také psalo, že nový Top Gear je hrozně nudný, a proto je lepší buď civět do zdi, nebo spát.

A jaký je váš názor? Sledovali jste někdo nový Top Gear?

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner