Nový pořad Jezzy a jeho dvou společníků bude podle šéfa evropského Amazonu opravdovou bombou

Nový pořad Jezzy a jeho dvou společníků bude podle šéfa evropského Amazonu opravdovou bombou

Název nové show Jeremyho Clarksona, Richarda Hammonda a Jamese Maye zatím není znám, avšak Jay Marine, šéf evropské pobočky Amazon Prime Video a jeden z manažerů, jež stáli za podpisem smlouvy slavné trojice, uvedl, že právě tvůrčí svoboda a enormní rozpočet bude to, co bude dělat z této motoristické show naprostou jedničku.

Velká investice se Amazonu vyplatí

Před podpisem smlouvy se v Amazonu hodně mluvilo o hrozbách výstřelků, kterými je hlavně Jeremy proslulý. Avšak sázka právě na něho a jeho společníky je prý jednou z nejbezpečnějších, které kdy Amazon učinil. Jay k tomu řekl: „Realita je totiž taková, že tito tři chlapíci dělali po dlouhou dobu skvělou show a mají zapálené publikum. Ano, občas jsou kontroverzní, ale řeknu vám, že lidé budou vzrušení, až je znovu uvidí v akci.“ Kromě toho ještě Marine dodává, že „nejhorší věcí, jakou bychom mohli udělat, je říkat Jeremymu, Jamesi a Richardovi, jak dělat skvělou show. Proto mají naprostou volnost. Mají velký rozpočet a kreativní svobodu, přičemž my jsme tu proto, abychom je podporovali. Našli jsme skvělé tvůrce. Takže nyní jim nebudeme stát v cestě a necháme je dělat jejich show, necháme je naplnit jejich vize, bez toho, aniž bychom je jakkoliv omezovali.“

top_gear

Může se zdát, že díky vysokému rozpočtu hraje Amazon tak trochu vysokou hru, avšak bývalý Top Gear se chlubil 350 miliony diváků po celém světě, díky kterým se také dostal do zápisu Guinnessovy knihy rekordů. Marine i celý štáb Amazonu proto doufá, že mnoho milovníků Top Gearu bude Jeremyho, Richarda a Jamese sledovat i nadále a pokud tak budou chtít dělat, budou muset sáhnout po předplatném, protože novou show Amazon nehodlá přeprodávat žádné konkurenci.

Oficiálně není nic rozhodnuto

Zatím není rozhodnuto, jestli veškeré epizody první série poběží najednou, nebo zda dojde k pravidelným týdenním premiérám. O druhé možnosti řekl Marine, že je na takovém intervalu něco opravdu unikátního, protože všichni sledují tutéž epizodu, a poté mohou na sociálních sítích diskutovat o tom, co se stalo minulou noc. Oficiálně ale nic ještě nepadlo.

AMAZON-Top-Gear-Trio-Main

Jak to opravdu bude, uvidíme na podzim, kdy má mít nová show premiéru. Budete milovat starý Top Gear s novými moderátory, nebo novou motoristickou show? Podle Marine je na našich obrazovkách spoustu prostoru pro dva skvělé automobilové pořady.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner