Nový a modernější Citroën Berlingo

Nový a modernější Citroën Berlingo

Citroën představil model Berlingo v roce 1996. Tehdy byl revolucí a prvním zástupcem segmentu „ludospace“. Existuje dodnes, stále je oblíbeným a aktuálně je k dispozici v nové verzi. O něco modernější, inovativnější a odvážnější. Hledáte-li zdařilou alternativu MPV, právě jste ji našli.

Ještě více prostoru, střešní nosiče a atraktivní barevné balíčky. Co dalšího nový Citroën Berlingo nabídne?

Prostor je tentokrát ještě větší

Nové Berlingo nabízí opravdu rekordní objem. Vyrábí se ve dvou variantách, respektive velikostech: M o délce 440 cm a XL o délce 475 cm. Vejdou se tedy i větší rodiny. Tři zadní samostatná sedadla lze navíc sklopit, multifunkční systém Modutop zajišťuje opravdu bohatý úložný prostor. Jak velikost M, tak XL existuje v pětimístné i sedmimístné variantě.

Inovovaný design

Designéři Citroënu ho chtěli udělat ještě o kousek stylovější. Nové Berlingo proto dostalo kratší a vyšší kapotu, má širší přední masku a dvouúrovňový světelný podpis. Na střeše najdete nosiči a prvky Airbump fungující nejen jako designová vychytávka, nýbrž i jako ochrana karoserie.

Velmi atraktivní je barevná škála. Berlingo může být černé, modré, bílé, šedé či pískové. S balíčky Pack Color je navíc možné mít bílé či oranžové lišty kolem mlhovek a ochranných prvků na boku.

Až 4 000 l objemu uvnitř

Změny proběhly i v interiéru, sedadlo řidiče je položeno výše, vzdušná palubní deska nabízí řadu odkládacích přihrádek. Látkové čalounění Line Green má oranžový pás v opěradle a působí originálně.

Co však potěší nejvíce, je pořádná porce prostoru. Po sklopení zadních sedadel vznikne zcela rovná podlaha a Berlingo ve verzi XL nabídne až 4 000 litrů objemu. Také v něm lze převážet předměty dlouhé až tři metry.

Zní to všechno lákavě? Přijďte si nový Citroën Berlingo vyzkoušet k dealerovi Auto Schwab v Kladně.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner