Nové letní trendy

Nové letní trendy

Léto představuje období, kdy mnozí z nás tráví rádi svůj volný čas na chalupách a vydávají se po poznání naší vlasti i zahraničí. Mnozí z nás si k přesunutí na vybraná místa vybírají cestování automobilem. I z tohoto důvodu je léto jedinečným obdobím pro inovaci služeb čerpacích stanic. Ke zkvalitnění služeb čerpacím stanicím i stanicím technické kontroly pomůže instalace bezkontaktních myček aut. Automyčky ocení také lidé projíždějící menšími až středně velkými obcemi. Právě tato místa se setkávají s nízkou až středně velkou intenzitou mytí. Automyčky pomohou přilákat zákazníky také do venkovských provozoven. Bezkontaktní myčky získávají na oblibě také v pneuservisech.

BKF CarWash

Také Vy můžete díky automyčce společnosti BKF CarWash obohatit Vámi nabízené služby a přilákat tak více zákazníků, kteří se k Vám budou rádi vracet. Nabídka naší společnosti zahrnuje mycí modul BKF CarWash s plně vybavenou ocelovou konstrukcí i se střechou. Automyčky BKF CarWash poskytují také možnost nouzového systému proti zamrzání a systém dodávání vody.

Nenahraditelnou funkci představuje také systém dávkování mikroprášku. Automyčky společnosti BKF CarWash disponují až šesti programy. Informace k jednotlivým programům naleznete na této webové adrese bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut. Majitelé automyček BKF CarWash ocení bezpochyby monitorování obratu i monitorování alarmů, které je možné zajistit a kontrolovat pomocí mobilních aplikací Client Module. Měsíc červen je vhodným obdobím pro inovaci služeb, proto neváhejte a pořiďte si nové automyčky!

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner