Nová třídvéřová Kia Picanto

Nová třídvéřová Kia Picanto


Hle, dámy a pánové, na internetu se objevila novinka o zcela nové a poměrně příjemné třídvéřové Kia Picanto.

Po sedmi letech byla zpracována tak, aby měla krásný třídveřový design. V Británii je sice trh s auty rozdělen na dvě části, 55:45 ve prospěch pětidvéřáků, ale tahle nová kráska by to mohla změnit.

Kia nás ujišťuje, že rozměry nové třídvéřové Picanto, jsou „stejné“, jako je tomu u pětidvéřové. I když její hlavní role nespočívá v rodinném vozítku, uvnitř stále najdete pět sedadel a spoustu místa pro nohy. Celková délka je menší než 3,6 metru.

K dispozici jsou čtyři stupně výbavy a dva motory. První je jednoválcový motor o 1,0 litru, který jezdí na benzín a vydá ze sebe 68 koní. Druhý je čtyřválcový motor o 1,25 litru, který jezdí také na benzín a vydá ze sebe 84 koní.

„Standardní“ model a všechny úrovně výbavy, obsahují palubní počítač, výškově nastavitelná sedadla, CD přehrávač s MP3 kompatibilitou, kontrolu stability (ESC), ABS, elektronické rozdělování brzdné síly a nouzového brzdového asistenta.

„Air“ model dostane navíc jen manuální klimatizaci.

„Halo“ model k tomu dostane 14 palcová kola, automatickou klimatizaci, vyhřívaná sedadla, parkovací senzory a metalický lak.

"Equinox" model dostane automatickou klimatizaci, 15 palcová kola a prvotřídní červené čalounění s vysokým leskem fascia a gearknob.

Standartní kousek vás vyjde na 219 tisíc korun a Air vás vyjde na 287 tisíc. Za Equinox si zaplatíte 326 tisíc korun a za Halo model si připlatíte až na 345 tisíc.

O jakém malém automobilu byste uvažovali vy? Nová Kia Picanto, Fiat 500, Ford Ka, nebo nějaké jiné? Dejte nám vědět…

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner