Natáčení nového Top Gearu je v plném proudu

Natáčení nového Top Gearu je v plném proudu

Už v květnu bychom se měli dočkat nové verze slavného motoristického pořadu Top Gear, na kterém po odchodu slavných moderátorů i producenta Wilmana pracuje zcela nový tým. Není proto zvláštností, že se jeho členové chlubí natáčením Top Gearu na svých sociálních sítích.

top_gear

Fotka z natáčení nového Top Gearu

nataceni_top_gear

Natáčení nového Top Gearu

Točilo se v Irsku, Benátkách i Jižní Africe

Prvního dílu nové série se dočkáme již v neděli 8. května, a další epizody by pak měly následovat vždy s týdenním odstupem. Podle nedávných záběrů se můžeme mimo jiné těšit na souboj mezi dvěma kabriolety z dílny Rolls-Roycu, mezi novým Dawnem a Corniche z roku 1976, jež se odehraje v Irsku. Tým Top Gearu se také podíval do Benátek nebo do Jižní Afriky, a to ve starém Jaguaru XJ a Porsche Panamera.

tym_top_gear

Nový tým Top Gearu

matt_leblanc

Matt Leblanc

the_stig

Rory Reid a The Stig

Pohodová atmosféra?

Fotografie, které moderátoři i ostatní tým sdílí především na Twitteru, zachycují pohodovou atmosféru natáčení. Zda je to pravda nebo ne, vědí asi jen oni sami. Každopádně britský bulvární tisk několikrát psal o tom, že to při natáčení mezi moderátory dost skřípe. Nedávné spekulace o tom, že se Chris Evans nesnese s Mattem LeBlancem oba popřeli. Tyto dvě hlavní tváře se budou objevovat v každém díle Top Gearu a budou průběžně doplňování dalšími čtyřmi moderátory – závodníci Sabine Schmitz, bývalým šéfem stáje F1 Eddiem Jordanem, novináři Chrisem Harrisem a Rorym Reidem. Samozřejmě, že nebude chybět ani The Stig.

chris_evans_and_matt_leblanc

Chris Evans a Matt LeBlanc při natáčení Top Gearu

A jak to probíhá u konkurenčního Amazonu?

Mezi vším tím humbukem okolo nového Top Gearu pokračuje také natáčení konkurenčního pořadu na Amazonu, který jak víte, bude moderovat Clarkson, Hammond a May. Podle všeho jde zde všechno hladce. Jeremy Clarkson nedávno na svém Twitteru uvedl, že se zúčastnil nejnebezpečnějšího natáčení ve svém životě a přežil. Hammond zase uvedl, že v nebezpečí života nebyl, ale že natáčení v Jordánsku považuje za velmi neobvyklé. Jméno show je stále nejasné. Jisté je pouze to, že název nesmí obsahovat slovo Gear.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner