Navštivte muzeum Lamborghini z pohodlí domova

Navštivte muzeum Lamborghini z pohodlí domova

muzeum lamborgini

Lamborghini se spojí s Google street view, aby vnesli nádheru 12ti válců až k vám na obrazovku.

Internet rozšiřuje mezi všemi mladými muži masovou neproduktivitu od doby, no, kdy byl založen. Dnes vám přinášíme nejnovější – a pravděpodobně nejpřetáčivější – zábavu pro zabíjení času: digitální podobu musea Lamborghini.

Lamborghini se spojilo s lidmi od Google a jejich „street view“ technologií, aby umožnili všem lidem na internetu prohlídku svým, nyní ještě úžasnějším, muzeem v Itálii, na jejich počítačích, noteboocích, tabletech a dokonce i telefonech.

Dostane se vám 360ti stupňová prohlídka 50ti letého rodokmenu Lamborghini. Mluvíme mimo jiné i o autech jako Miura, Countach, Murcielago, LM002 a nebo dokonceoLamborghini Sesto Elemento, které jsme vám předvedli v poslední řadě televizního Top Gearu. Expozice je rozprostřena ve dvou patrech muzea na úctyhodných 1500 čtverečních metrech.

A pro ty z vás, kteří jsou v současné době pod zákazem přiblížení se k osobám vlastnícím Lamborghini, je tu dokonce možnost se do některých vybraných modelu „posadit“(naskytne se vám tak pohled na interiér auta). Co víc si přát? My si již vyzkoušeli Lamborghini Sesto Elemento a můžeme vám jen doporučit udělat to samé (Samozřejmě, že digitálně).

Klikněte na níže uvedený odkaz a promrhejte tam trošku času.

Lamborghini museum na Google street view

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner