Natočte si svou jízdu

Natočte si svou jízdu

Máte rádi nebezpečnou jízdu vaším automobilem? Ať už v noci po prázdné dálnici anebo off-roadem pěkně v terénu? Ať už je to tak či onak, vždy se vám bude k zaznamenání vašich výjimečných zážitků z cest hodit kvalitní kamera do auta. Anebo pokud máte právě naopak rádi pomalejší, vyhlídkové jízdy - i v takovém případě si kameru do auta nesmíte nechat ujít! Pokud však vezmeme v potaz, jak moc si mnozí řidiči na cestách dovolují, hodí se kamera do auta úplně všem. Potom je totiž s její pomocí naprosto snadné přesně určit, kdo je na vině. A navíc - ještě budete mít dech beroucí záběry, jimiž můžete varovat! Ti z vás, kteří o tom slyší poprvé, si jistě musí představovat tu typickou velkou těžkou videokameru, a zkouší si představit, jak manévrujete s volantem jednou rukou a druhou rukou s kamerou. Nic takového! Na trhu se totiž objevily jedinečné kamery, respektive minikamerky, které vaši jízdu natočí bez toho, abyste si jí vůbec všímali. 

Jedná se o GoPro HD HERO3. Mohli bychom ji nazvat třeba “malou, ale šikovnou”, nebo “malou co se vzhledu týče, velkou co do výkonnosti”.Co je na ní však tolik zvláštního? Co by mě mělo přimět k tomu, abych se na tento produkt podíval opravdu zblízka? Začněme vahou - 74 gramů. Ani gram navíc! Pokračujme vlastnostmi - videozáznam ve full HD kvalitě, 11 Mpix fotoaparát, zabudovaný Wi-Fi vysílač, kvalitní záběry na souši, ve vodě, ve vzduchu za dobrých i zlých světelných  podmínek, propracované audio... Toto musí zaujmout i toho největšího technického “neznalce”! Pokud si zakoupíte takovouto kameru, můžete ji využít všude - v autě, na kole, při adrenalinových zážitcích, i třeba při pouhých výletech.

Pokud jste se již napevno rozhodli pro koupi této vysoce kvalitní a konkurence schopné kamery, zbývá vám už pouze najít takový obchod, který vám nákup zpříjemní a usnadní. V praxi to znamená přehlednost obchodu, příjemnou cenu, lidskou komunikaci a obětavé odpovědi na veškeré případné otázky, pravý produkt s veškerým příslušenstvím, a expresní dodání. A záruka, nesmíme zapomínat na záruku! Tímto popisem jsme prakticky popsali e-shophttp://obchod.gohd.cz/. Neexistuje lepší obchod k nákupu GoPro HD HERO 3!

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner