Kvalitní produkty pro motoristy od Elcaru

Kvalitní produkty pro motoristy od Elcaru

Nakupujete rádi v klidu domova? Přeplněné obchodní domy a rady rádoby odborníku nejsou nic pro vás? Právě pro vás je určen nový eshop společnosti Elcar z Jablonce nad Nisou. V jeho sortimentu naleznete například navigace, autorádia, systémy pro zabezpečení vozidel  a mnohá další autopříslušenství. Pojďme se ale podívat na nabídku na eshopu podrobněji.

Navigace Zenec

Pokud jste s navigacemi Zenec ještě nesetkali, tak vězte že se jedná o kvalitní řešení pro vozidla nejen po stránce navigační, ale také multimediální. V nabídce Zenec naleznete široký výběr modelů řady E-GO, jenž je určena pro specifická vozidla, ale také navigace pro obytné vozy, karavany a užitková vozidla.

Velmi oblíbeným kouskem je navigace ZENEC Z-N720 2DIN navigace. Jak již název napovídá, je možné tuto navigaci instalovat do většiny vozidel, jenž disponují 2-DIN slotem. V její výbavě naleznete kromě detailních nap Evropy a 3d zobrazení terénu také bluetooth handsfree modul Parrot.

Mechanické zabezpečení vozidel je sázkou na jistotu

Prvky mechanického zabezpečení vozidel patří již mnoho let mezi opravdu spolehlivé mechanismy zabraňující krádeži vozidla. V sortimentu eshopu elcar.cz naleznete produkty firmy Bullock,kterou není nutno motoristům představovat. Její zámek pedálů Bullock Excelence je jednoduchý, ale spolehlivý. Vyroben z nitrocementované oceli je odolný proti přepilování a provrtání. Výrobce myslel také na ochranu zámku proti odvrtání.

Světla pro denní svícení v opravdu širokém sortimentu

Jako poslední produkt, který bychom rádi z nabídky eshopu elcar. zmínili jsou denní světla. Vybírat můžete opravdu z široké nabídky.

Zaujal Vás sortiment firmy Elcar? Není divu, Elcar není na trhu žádným nováčkem a již řadu let provozuje také eshop www.elcar.cz  Pokud by vám z jakéhokoliv důvodu nákupu na eshopu nevyhovoval, můžete samozřejmě nasvítit kamennou prodejnu v Jablonci nad Nisou.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner