Najít název pro nový pořad Jeremyho, Richarda a Jamese není tak jednoduché

Najít název pro nový pořad Jeremyho, Richarda a Jamese není tak jednoduché

Na novou show Jeremyho Clarksona, Richarda Hammonda a Jamese Maye se těší snad každý divák, který miloval jejich Top Gear. Jisté je, že se motoristická show bude vysílat od letošního podzimu na Amazon Prime TV, a podle různých spekulací je rozpočet na 36 epizod 160 miliónů liber. Stále ale není vůbec jisté, jak se bude pořad jmenovat, protože název ještě pořád nebyl vymyšlen, i když se celý tým a Jeremy fakt snaží.

Clarkson už přišel s mnoha nápady

„Každé ráno volám za 7 000 liber právníkovi s nějakým nápadem a on mi každé odpoledne za dalších 7 000 liber odpoví, že daný název již používá někdo na Novém Zélandu nebo ve Francii či na Ukrajině. Prime Torque. Autonation. Skid Mark. To všechno bylo zamítnuto,“

přesně to napal Jezza do svého sloupku v Sunday Times.

jeremy_clarkson

Fotka z natáčení

Bude to oříšek

Asi si říkáte, že přece nemůže být těžké najít jméno, jež by nikdo nikde nepoužíval. Některé už vyřčené byly, a nebyly zase tak špatné. Ale jak Jeremy Clarkson poznamenal k dřívějšímu označení Gear Knobs.

„BBC nevlastní jen práva na Stiga, Celebritu v cenově dostupném voze (Star in a ReasonablyPriced Car) a Zeď slávy (Cool Wall), ale také na cokoliv, co je vzdáleně podobné Top Gearu“.

Proto ani jedno z těch dvou slov název nového pořadu obsahovat nebude.

„Zkoušeli jsme přijít s vysvětlením, že existuje show zvaná Fifth Gear, která BBC nepatří, ale moc jsme nepochodili. Hádání se s právníkem nás stálo více peněz, než kolik máme, takže jsme raději urychleně položili telefon a vrátili se zpět k rýsovacímu prknu,“

řekl Jeremy a naznačil také, že název se musí líbit nejen jemu, ale také jejich producentovi, Jamesovi, Richardovi a tomu miliardáři v Seattlu. Jsme teda zvědaví s čím se Jeremy a jeho společníci vytasí.

Můžete se těšit na nový projekt DriveTribe

Bývalá trojice moderátorů zvládla vymyslet název svého vedlejšího projektu, jimž bude digitální platforma pro milovníky aut z celého světa. A bude se to jmenovat DriveTribe. Podstatou projektu je digitální domov pro petrolheady, kteří budou členy jednotlivých takzvaných kmenů. Každý kmen pak bude moderován celebritami, bloggery i různými nadšenci videí, a to i Jeremym, Jamesem a Richardem. Obsah bude tvořen nejen jimi, ale také každým, kdo se stane členem nové platformy i kmene. Hammond uvedl, že Jeremy, James i on budou s ostatními komunikovat na denní bázi.

top-gear-amazon

Fotka z natáčení nového pořadu Jeremyho Clarksona

Za projektem stojí také Ernesto Schmitt,jež dodal, že DriveTribe bude k vidění od letošního podzimu ve Velké Británii. Naštěstí je v plánu rozšíření do celé řady teritorií. Projekt DriveTripe podle okolí nemá šanci neuspět. Hammond ho popisuje jako obdobu cestovatelského TripAdvisoru, jen s tím rozdílem, že bude pro všechny milovníky aut. May uvedl, že se asi stane členem kmene Volvo. Clarkson k tomu ještě uvedl:

„Nerozuměl jsem tomu, dokud mi Richard Hammond nevysvětlil, že je to jako YouPorn, jen s auty.“

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner