Na co si dát pozor u povinného ručení

Na co si dát pozor u povinného ručení

Povinné ručení je pro většinu z nás naprostou samozřejmostí. Je předepsáno zákonem,
a tak by se mohlo zdát, že kromě ceny vlastně není jiného kritéria, podle kterého bychom měli vybírat. Opak je ale pravdou. Dnešní článek vám přináší zajímavé tipy pro povinné ručení.

Co vlastně v rámci povinného ručení platím?

Pojišťovny jdou v posledních letech spíše trendem zvyšování ceny a přidávání nadstandardních služeb k samotnému pojišťění. Jednoduše se jim příliš nevyplatí jít s cenou dolů. I tak může být ale spousta služeb příplatkových, jako například vyšší limity pojistného krytí, nadstandardní asistenční služby, pojistka čelního skla, pojištění živelných události nebo u některých pojišťoven dokonce přímá likvidace pojistné události. Pokud byste chtěli mít všechny tyto "eventuality" v pojistce zahrnuty, může se vám stát, že cena pojistného se razantně zvýší.

U výběru povinného ručení se vyplatí přemýšlet

U výběru povinného ručení se vyplatí přemýšlet

Při výběru se tedy vyplatí dobře přemýšlet nad příplatkovými službami. Zjistěte si také, jestli vaše havarijní pojištění již neobsahuje některé služby, které byste si eventuelně mohli zbytečně připlácet spolu s povinným ručením. To by vás mělo v první řadě ochránit před škodami, které způsobíte dalším účastníkům silničního provozu.

Nejvýhodnější pojištění si najdu online

Díky internetu si dnes můžete rychle a snadno zjistit, jestli platíte opravdu jen to co musíte. Povinné ručení online vám dnes nabízí nejen sjednání té nejvýhodnější varianty, ale také velmi důležité srovnání cen u různých pojišťoven.

Vybíráme i havarijní pojištění

Pokud přemýšlíte také o havarijním pojištění, rozhodně nabízíme sjednat si jej samostatně a dát mu tak přednost před polovičatými doplňkovými službami povinného ručení. Obě  pojištění si můžete výhodně porovnat a najít nejlepší cenu na serveru TopSrovnání.cz.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner