Multikáry patří k nadčasovým vozidlům

Multikáry patří k nadčasovým vozidlům

V našem světě je jen málo věcí, které si ponechali svou užitnou hodnotu z minulosti až do dnešních let. Pokud se jedná o automobily, které byly navrženy nadčasově a byly dokonale promyšleny, patří k nim komunální vozidla Multicar, jež jsou v naší republice známy spíše jako Multikáry.

Jejich historie je datována od roku 1920

Multicar jsou produktem Německa a dnešní výroba probíhá v Walterhausenu, kde jsou produkovány firmou Hako. Historie těchto komunálních vozidel je známa od roku 1920 a znovu byla výroba obnovena v roce 1946, a pokračovala až do privatizace v roce 1991. Od začátku vzniku firmy bylo vyrobeno několik typů Multikár, avšak opravdovým trhákem byl typ Multicar M25, který udělal této značce pravé jméno, a jehož výroba pokračuje stále dál. A proč jsou tyto automobily tak oblíbené a vznikají i v dnešní době?

Jedno auto mnoho funkcí

K hlavnímu důvodu patří fakt, že jsou i v současné době velmi spolehlivým pomocníkem při mnoha činnostech. Jsou opravdu nepostradatelné v komunálních službách, v zahradnictví či zemědělství. Patří k vyhledávaným parťákům ve městech i obcích, kde jsou díky využití mnoha nástaveb využívány celý rok od jara až do zimy. Pomáhají s odstraněním listí, odklízením sněhu i zavlažováním trávníku v horkých dnech. Díky variabilitě tak lze použít jeden automobil v několika oblastech.

Dalším důvodem, proč je vhodné si komunální vozidlo Multicar pořídit jsou jeho menší rozměry, výkon i rychlost vozidla. Nejedná se samozřejmě o žádné závodní auto, ale například typ M31 zvládá až 110 km/h. Všechny Multikáry hravě zdolají i náročný terén.  Na všechny modely, a to i starší, lze koupit kvalitní náhradní díly, díky kterým můžete komunální vozidla udržet pořád v dobrém stavu.

Pořiďte si komunální vozidlo a ulehčete si práci

Jestliže byste i vy ve své práci využili Multicars, pak vybírejte z nabídky MINAM servis a.s, kde na jejich eshopu koupíte také náhradní díly.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner