Maybach za 130 miliónů

Maybach za 130 miliónů


Křičící rapper a slepý nadšenec, Birdman, právě koupil tento jednorázový Maybach Exelero. Cena? 8 miliónu dolarů (v přepočtu 130 miliónu korun). Say Whaaaaaat??

Birdman, nebo-li Bryan Williams, jak jeho maminka preferuje, tweetnul: “Maj tady ten Maybach, který chci. Stojí 8 miliónů. Musim ho mít!”....za pár dní následovala fotka Exelera před jeho garáží.

Není vlastně nový, ačkoli byl jen jednou odhalen u Tempodromu v Berlíně v roce 2005. Od té doby se ho Maybach snaží neustále prodat. Dvousedadlový Exelero je založený na limuzíně Maybach 57 a výrobou byl pověřen výrobce pneumatik Fulda, měl sloužit jako test-promo kříženec.

Nové letní pneu přímo z výroby pro každý vůz.

Pod tělem, které bylo inspirováno efektivností sportovních vozů z 30 let, sídlí twin-turbo V12. Tenhle motor dosáhne z 0 na 100 za pouhých 4,4 sekundy a oplývá nejvyšší rychlostí 351 km/h.

Rapper, který vlastní příhodně pojmenované hudební studio v hodnotě 100 miliónu dolarů (v přepočtu 1,5 miliardy korun), „Cash Money Records“, má doma v garáži i skvosty jako jsou Bugatti Veyron a Maybach Landaulet. Takže staro-nové Exelero bude mít prvotřídní společnost.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner