Maserati GT + Sport balíček

Maserati GT + Sport balíček


Maserati oznámilo řadu revizí na svém nejprodávanější modelu, GranTurismo S Automatic a to formou nástavbového balíčku.

Sport balíček přidává GT "superrychlý" MC Car Shift software pro převodovky, boční prahy a přední křidélka v barvě karoserie, černou mřížku chladiče s logem Trident s červenými doplňky, černou síťovanou mřížku z boků, integrovaný zadní spoiler ve dveřích zavazadlového prostoru "Grigio Merkur Neptune", kola z lehkých slitin a oválné výfuky.

Když už mluvíme o potrubí GT, Maserati je také vybaveno novým výfukovým systémem, který nutí bypass ventil k plnému otevření ve "Sport módu ", aby vylezl ven ještě bohatší zvuk. Už teď vám GT svým zvukem při jízdě vyvolává lehké mravenčení v oblasti pánevní a když k tomu připočtete vyladění na ještě lepší zvuk? Máte solidní mraveniště!

Bolestné za prodej vaší rodiny do vyhnanství, vám vystačí na jedno Maserati, v kterém dostanete 4,7 litrový V8 se 440koňmi. Takto velký počet koňských kopyt pod kapotou, vás z 0 na 100 km/h dostane pod dobu pěti sekund a zároveň vás dostanou na nejvyšší rychlost 292km/h.

Pokud vás zajímá, na kolik vás zmíněný sport balíček vyjde, tak zde máte odpověď – pouhých 106 909 korun, ale k tomu samozřejmě přičtěte cenu samotného vozu. Ta dělá 2 574 735 korun a to už není tak malá částka, ale pokud zamýšlíte nad koupí nějakého luxusního sportovního vozu, tak je tenhle miláček dělaný přímo pro vás..

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner