LeBlanc nechce v Top Gearu pokračovat s Evansem

LeBlanc nechce v Top Gearu pokračovat s Evansem

Pokud patříte k odpůrcům nového Top Gearu, tento článek vás jistě potěší. Nejenže sledovanost od uvedení prvního dílu s novými tvářemi raketově padá, ale nově také začínají prosakovat informace o problémech mezi samotnými moderátory.

Pojďme si taky přihřát svou polívčičku.

Problémy, problémy a problémy. Takhle by se daly charakterizovat první čtyři epizody 23 série.
4. epizoda se svou sledovaností 2,4 miliony diváků byla jednou z nejhorších v celé historii. Nepomohli ani téměř neomezené finanční možnosti BBC.

Evans a LeBlanc

Evans a LeBlanc

Nemusíte být zrovna nejbystřejší, aby jste mezi moderátory že mezi moderátory nepanují zrovna nejvřelejší vztahy. Z výstupu Chrise Evanse rozhodně nikdo nejásá a diváci chtějí zpět oblíbenou trojku Clarkson, May a Hammond. Problémy se nedaří maskovat ani rádoby přátelskými objímáním.

LeBlanc vyhrožuje zrušením smlouvy

Těžko říci, jestli si tak Matt snaží získat lepší pozici, nebo je to jen okázale tlachání. Co je však jisté,  že smlouvu mezi LeBlancem a BBC nebude možné jen tak jednoduše přerušit. Matt si je ale jistý v kramflecích. Jestliže někdo získává za show kladné body, je to právě on. I v naši Facebook skupině již padlo několik názorů, že Evans by měl LeBlancovy hlavní roli předat.

Extra Gear boduje

Co se ale jistě daří na výbornou je moderování Extra Gearu. Chris Harris a Rory Reid jsou v moderování pekelně sehraní. Evans jim ve svém moderování nesahá ani pás, a to je vzhledem k jeho moderátorským zkušenostem až podivné.  Takhle si to ale diváci rozhodně nepředstavovali a otázkou je co na to říká BBC.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner