Lamborghini Sesto Elemento v Top Gearu

Lamborghini Sesto Elemento v Top Gearu

Přišlo do Top Gearu, vidělo, podmanilo si: další snímky skvělého Lamborghini.

Tohle je Lamborghini Sesto Elemento. Jistě si vzpomenete, že ve 20té sérii jsme si uloupili několik vzácných momentů s tímto super lehkým konceptem. Auto, které váží jen 990kg, může se pochlubit přímým vstřikováním do 5.2 litrové V10, 562 koňskými silami, z 0 na 100 se dostane za 2.5 sekundy a je téměř celé vyrobené z carbon fibre(materiálu, který je směsí karbonu a plastu).

Zní to děsivě, ale jak Richard, Jeremy a James řekli v „Top Gear, rozhovor za scénou“, rozhodně není. Jakmile rozhodli, že tohle Lamborghini je skutečně briliantní, svěřili jej do rukou ochočenému závodnímu jezdci. Muži, který se nebojí jeho neukázněné V10 a ostrých, bojovných křivek.

Určitě si vzpomenete i na jeho zuřivě zajetý okruh, na kterém bylo Sesto Elemento opravdu velmi rychlé. My však cítili, že chcete vidět víc z tohoto skvělého auta a tak jsme zajistili pár extra snímků z jeho okruhu pro TG.

Fotografie naleznete ZDE

tgear.cz také nabízí pár dalších snímků konceptu tohoto auta.

Článek přeložen z oficiálního webu Top Gearu, http://www.topgear.com/uk/photos/lamborghini-sesto-elemento-top-gear-track-2013-08-09

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner