Lamborghini LP550-2 Spyder

Lamborghini LP550-2 Spyder


Lidé internetu, seznamte se s novým driftovacím hrdinou. Tohle jsou první a oficiální fotky nového Lamborghini Galardo LP550-2 Spyder.

Je to Galardo, ale verze v kabrioletu a se zadním náhonem. Postavené pro "puristy". Je to tak, je to Lamborghini na drift. A driftovací Lamborghini jsou dobrá. Balboni - ta další verze se zadním náhonem - byl nádherný kousek stavebnice.

Odhodit základní endemické nastavení pohonu na všechna čtyři z Lamborghini Teutonic éry, znamenalo vrácení dynamiky auta s nově nalezeným sklonem k ježdění bokem. Přední náprava dostala na 45% uzamykatelný diferenciál a Lambo nám řeklo, že základní nastavení ESP programu přidává důraz na stabilitu, zatímco "Corsa" dovoluje větší driftovací úhly. Větší driftovací úhly jsou dobrá věc, no ne?

5.2l V10 vyprodukuje 550 koní a 398Nm točivého momentu - o zlomek méně než standardní 560-4 Spyder - které se dostane z 0 - 100 km / h za 4,2 sekund, z 0 - 200 km / h za 13,4 sekund a maximální rychlost u něj činí 320 km / h (a znovu, jen o zlomek méně než standardní kabriolet).

Výkonný ředitel Lamborghini, Stephan Winkelmann, řekl: „ tento zvláštní model bude přitahovat speciální skupinu zákazníků, kteří si užívají živý jízdní styl a také rádi prožívají čiré potěšení z jízdy pod širým nebem".

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner