Kvůli Chrisu Evansovi odešla z natáčení Top Gearu produkční

Kvůli Chrisu Evansovi odešla z natáčení Top Gearu produkční

Chris Evans byl obviněn z toho, že zneužívá své postavení. Kvůli jeho arogantnímu chování k členům celého štábu odešla jedna z hlavních produkčních Lisa Clarková. Právě ona připravovala nový Top Gear už 5 měsíců. Podle zdroje se s ní Chris Evans dostal do sporu kvůli obsazení Matta LeBlanca. BBC se však za Chrise postavila, ale okomentovat proč produkční opravdu odešla, odmítla.

Zneužívá Chris své postavení nebo ne?  

Natáčení nových dílů Top Gearu s šesti novými moderátory provází mediální skandál. Deník The Sun totiž zveřejnil nařčení, která jsou mířena proti Chrisu Evansovi. Toho jeho kolega Bob Mortimer obvinil, že je pro BBC horší než Jeremy Clarkson, a stává se z něho časovaná bomba. Chris je prý nezvladatelný a zneužívá své postavení i talent k tomu, aby ovládal televizní štáb celého Top Gearu.

Bob Mortimer svým vyjádřením vyzval BBC, aby Chrisu Evansovi zakázali svou moc zneužívat. Koncem února sdílel The Sun článek s komentářem: „Dobře, brzy uvidíme, jestli měl Tony Hall pravdu, když mluvil o talentech zneužívajících svou moc v BBC.“ Tímto narážel na proslov ředitele televizní stanice, podle kterého je BBC místo, které dává dostatečný prostor všem a není možné, aby zde talentovaní jedinci zneužívali svou moc.

Podle The Sun, Evans Chrise do Top Gearu vůbec nechtěl

Lisa Clarková odešla z Top Gearu koncem února, když už se její spory s Chrisem Evansem nedaly vydržet. Poslední tečkou pak pro ni měla být smlouva s hercem Mattem LeBlancem, kterého prý Chris vůbec v Top Gearu nechtěl. Podle svědků po zjištění, že bude muset spolupracovat s hercem, reagoval takto: „Je staromódní, k čemu nám bude.“ Podle The Sun ovlivnilo natáčení Top Gearu také odchod editora Toma Forda i dispečera Kima Shilinglawa.

BBC za moderátorem stojí

Televizní stanice BBC však za Chrisem stojí. „Je to nesmysl naznačit, že by chování Chrise Evanse v Top Gearu bylo neprofesionální,“ uvedl ředitel BBC s tím, že právě Chris je velký profesionál i týmový hráč. „Je to vášnivý moderátor, který dává do všeho své srdce i duši. Jsme velmi šťastní, že právě on povede show.“ Odchod Lisy Clarkové pak odmítla televize komentovat.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner