Kvalitní náhradní díly na vozy Ford

Kvalitní náhradní díly na vozy Ford

Americký výrobce automobilů Ford se stal v objemu produkce aut čtvrtým na světě, třetím na trhu Ameriky a druhý v Evropě. Každý jejich model je jedinečný, zaručuje spolehlivost i kvalitu. Není se tak čemu divit, že si Ford získal srdce mnoha motoristů a můžete je vidět na silnicích po celém světě. Pokud jste i vy milovníkem této značky aut, pak vás bude jistě zajímat, kde se dají na vašeho miláčka sehnat náhradní díly, a to jak ty nové, tak použité.

Časem se opotřebuje každá součástka

Je jasné, že nová vozidla vyžadují minimální údržbu, avšak po čase se jednotlivé součástky vozu opotřebují, a je důležitá jejich výměna. Nic v autě nevydrží věčně. Brzdové destičky, tlumiče, filtry a ani další části se zkrátka bez výměny neobejdou. Autoservisy si ale za náhradní díly účtují mnohdy velmi přemrštěné částky, a konečná cena za opravu vašeho automobilu může zahýbat s vaším rozpočtem. Proto pokud chcete ušetřit, je dobré se poohlédnout po součástkách jinde, avšak ne na úkor jejich kvality. V dnešním článku se podíváme na společnost, která je specialistou na autodílny Ford.

Obraťte se na prověřenou firmu  

Ford díly je firma, která sídlí v Praze 9 Běchovicích, a řadu let se zabývá prodejem použitých částí. V nabídce však naleznete také nové díly na automobily Ford všech značek, stejně jako zde můžete nakoupit oleje, akumulátory i různé autodoplňky. Autovrakoviště Ford nevykupuje jen celé havarované a i jinak poškozené vozy, ale také jednotlivé díly Ford. Součástí je samozřejmá ekologická likvidace.

U vrakoviště Ford si jednoduše nakoupíte autodílny přímo telefonicky, přes email nebo k nákupu využijete poptávkový formulář. Objednané zboží si pak můžete vyzvednout osobně v sídle firmy v Praze Běchovicích, nebo nechat doručit až k vám domů Českou poštou i přepravní společností TOPTRANS. Pokud bydlíte v Praze, pak vám firma nové i použité díly dopraví za 150 Kč a při nákupu nad 2000 Kč dokonce zdarma! Nakupovat autodílny Ford u fordily.cz se opravdu vyplatí.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner