Kvalitní autoservis v Praze

Kvalitní autoservis v Praze

Automobily se stali nedílnou součástí života každého z nás. Potřebujeme je v osobním životě k dopravě do zaměstnání, k rozvozu dětí do školy a samozřejmě také k běžnému provozu každé firmy. V případě závady na vozidle se rychle dostáváme do problémů a je potřeba vyhledat služby autoservisu. Těch kvalitních a prověřených je jako šafránu.

Zkuste se obrátit na Autoservis Praha - HS Autosdružení sídlící v Kolběnově ulici. Nabízí široký rozsah služeb a vysokou úroveň služeb. Zabývá se veškerými opravami osobních a lehkých užitkových vozidel. K dispozici je moderní diagnostika

Autoservis a pneuservis Praha

Autoservis a pneuservis Praha

Likvidace pojistné události

Pro motoristy je připravena také odtahová služba. V případě nutnosti stačí jen zavolat na nonstop linku a vše ostatní již bude zařízení. Autoservis za vás zajistí také veškeré jednání s pojišťovnami.  Zkušení zaměstnanci autoservisu za vás vyřídí veškeré nutné formality. Jediné co je potřeba je podepsat v autoservisu plnou moc. V případě zájmu Vám bude také zapůjčeno po dobu opravy náhradní vozidlo. V případě, že jste poškozený je zapůjčení ZDARMA.

Rychlý a spolehlivý pneuservis

Autoservis Kolbenova nabízí také další služby. Nejčastěji využijte služby pneuservisu v Praze. Obsloužení budete profesionálním stahovákem pneumatik JOHN BEAN T5000. V případě potřeby vám také zajistí rádi STK a měření emisí.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner