Kromě Top Gearu bude BBC vysílat také Extra Gear

Kromě Top Gearu bude BBC vysílat také Extra Gear

Vysílání nového Top Gearu startuje již za několik dní, a tak není divu, že se BBC stresuje s tím, zda bude mít motoristická show úspěch, nebo se stane „propadákem.“ BBC se snaží publikum zasypat přívalem dobrých zpráv. A tak došlo k ohlášení nové show s názvem Extra Gear, která se bude vysílat každý týden vždy na programu stanice BBC Three, a to krátce po skončení hlavního pořadu Top Gear, který poběží na kanále BBC Two.

RORY-REID-664795

Rory Reid bude moderátorem nové show Extra Gear

Extra Gear bude uvádět Rory Reid

Extra Gear má uvádět Rory Reid, který má vyhrazenou půl hodinu a v ní by měl divákům nabídnout pohled do zákulisí. V tomto čase by měly být odhaleny i nové záběry a nadšenci Top Gearu se budou moci podívat také na unikátní rozhovory.

Rory Reid na novou show řekl, že:

„fanoušci Top Gearu jsou nejzapálenější na celém světě a já jím tímto krokem dávám šanci nahlédnout za oponu. Těším se, jak jim ukážu, jak pořad vzniká, co se děje při natáčení, půjde zkrátka o zcela odlišný pohled na některé z nejúžasnějších aut planety.“

Extra Gear bude jistě zajímavý, protože mnohdy jsou diváci nadšeni z těchto dokumentů, které ukazují, jak vše vzniká, více než ze samotných filmů.

rory-reid-extra-gear

Rory Reid při natáčení Extra Gearu

Chris Evans je více nesnesitelný než Jeremy Clarkson

My jsme zároveň zvědaví, zda bude Extra Gear ukazovat také negativní tvář natáčení či problémy, které vznikají. Moderátor Chris Evans je totiž podle posledních zpráv, v důsledku práce na Top Gearu a moderování ranní show pro BBC, spíše na zhroucení, než na svém vrcholu. Na jeho vyčerpání a frustraci pak nejvíce doplácí štáb obou pořadů. Podle zdrojů se stává Chris Evans mnohem více nesnesitelným, než byl kdy Jeremy Clarkson.

Televizní stanice i rádio BBC veškeré tyto zvěsti odmítají a tvrdí, že Evans je oběma show maximálně oddán a chová se vždy profesionálně. Nicméně příznivci Top Gearu jsou velmi zvědaví, jak to dopadne, a některé internetové diskuse mluví spíše tak, že čekají propadák.

Kolem natáčení show je opravdu živo, avšak zda se jedná pouze o snahu přitáhnout ještě větší zájem publika, nebo jsou výstřelky moderátorů pravdivé, neví nikdo.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner